Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Na Hradčanech - Nové Město nad Metují

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Na Hradčanech - luxusní penzion v Novém Městě nad Metují

Rodinný penzion „Na Hradčanech“, se nachází v Novém Městě nad Metují, v malebném údolí pod hradbami ve staré novoměstské části Na Hradčanech a je vsazen do jižního svahu bývalých vinic. Penzion je obklopen zelení a výhled má na upravené a v noci podsvícené skály, na kterých je jako hnízdo usazené staré náměstí se zámkem a děkanským kostelem. Nelze nezmínit ani překrásnou zámeckou zahradu. Pod skalami stojí starý mlýn se splavem a řeka Metuje dotváří tuto pohádkovou scenérii. Ubytování v penzionu se čtyřmi apartmány s koupelnou, lednicí, satelitní televizí a terasou. Možnost posezení na zahrádce s využitím nerezového zahradního grilu. K dispozici je i kuchyňský kout s jídelnou. Parkování u objektu, vlastní příjezdová cesta. Dle přání zajistíme snídaně.

 

Ubytování v penzionu

Penzion – vila v tyrolském stylu, nabízí čtyři zařízené apartmány s ložnicí, obývací místností, manželské postele, doplněné o rozkládací gauče, koupelna + WC, televize, satelit, bezplatné internetové wifi připojení, chladnička, …atd.

Vedle pokoje je k dispozici jídelna s plně vybavenou kuchyňkou. K penzionu náleží také terasovitá zahrada s pergolou ohništěm a grilem, vlastní příjezdovou cestou a parkovištěm pro auta hostů. Zahrada je dlouhodobě pěstována v anglickém stylu se zákoutími vybízejícími k posezení.

 

Popis pokojů a apartmánů

Pokoj. č. 1

Útulný dvoulůžkový pokoj v přízemí s manželskou postelí, skříní, komodou, televizí a vlastní koupelnou s wc.

 

Apartmán č. 2 - Lůžek 2+2

Prostorný apartmán tvoří ložnice s manželskou postelí, obývací částí kde je možnost rozložit gauč ze kterého se stane plnohodnotná manželská postel, prostornou kopelnou s vanou, sprchou a wc. Samozřejmostí je satelitní televize a lednice na pokoji. Hned před vchodovými dveřmi do pokoje je jídelna a plně zařízená kuchyňka. Přímo z ložnice je přístup na rozlehlou terasu s posezením, vhodnou na siestu s kávou, vínem nebo jen na rozjímání z výhledu na řeku, splav, starý mlýn, skály a hradby města a udržovanou zahradu v anglickém stylu, kde je možnost grilování, opékání vuřtů, posezení, opalování, nebo hraní her. S Wifi.

 

Pokoj č. 3 - Lůžek 2+1

Světlý pokoj s manželskou postelí, sedací pohovkou, skříní a komodou na které stojí satelitní televize, vlastní koupelnou s wc. Hned před vchodovými dveřmi do pokoje je jídelna a plně zařízená kuchyňka. Přímo z ložnice je přístup na rozlehlou terasu s posezením, vhodnou na siestu s kávou, vínem nebo jen na rozjímání z výhledu na řeku, splav, starý mlýn, skály a hradby města a udržovanou zahradu v anglickém stylu, kde je možnost grilování, opékání vuřtů, posezení, opalování, nebo hraní her. (možnost přidání jednoho lůžka). S Wifi.

 

Apartmán č. 4 - Lůžek 2+2

Prostorný apartman, který je tvořen ložnicí s manželskou postelí, obývací částí, kde je možnost rozložit gauč ze kterého se stane plnohodnotná manželská postel, prostornou koupelnou se sprchou a wc. Samozřejmostí je satelitní televize a lednice na pokoji. Hned před vchodovými dveřmi do pokoje je jídelna a plně zařízená kuchyňka. S Wifi.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Pokoj č. 1

Cena za pokoj
( 2 osoby )
800,- Kč/noc
1 osoba550,- Kč/noc

 

Apartmán č. 2

Cena za pokoj
( 2 osoby )
1000,- Kč/noc
1 osoba600,- Kč/noc
Přistýlka250,- Kč/noc

 

Pokoj č. 3

Cena za pokoj
( 2 osoby )
900,- Kč/noc
1 osoba600,- Kč/noc
Přistýlka250,- Kč/noc

 

Apartmán č. 4

Cena za pokoj
( 2 osoby )
900,- Kč/noc
1 osoba600,- Kč/noc
Přistýlka250,- Kč/noc

 

Kontakt

Mobil: +420 737 837 641

Adresa: Na Hradčanech 1095, 549 01 Nové Město nad Metují

www: penzionnahradcanech.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI