Penzion Na Radosti

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion s jelení farmou patří ke statku rodiny Daškových, oceněných  v roce 2009 Asociací soukromého zemědělství jako Farma roku. V blízkosti penzionu najdete proto rodinné hospodářství i jelení farmu. Budete-li mít při svém pobytu štěstí, můžete naše jeleny pozorovat skutečně z bezprostřední blízkosti. Děti mají příležitost vidět ve výběhu ovečky, kozičky a případně další drobné hospodářské zvířectvo. Celková kapacita penzionu je 24 lůžek /včetně přistýlek/.

Ubytováni u nás budete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích,  rodiny s dětmi mohou již druhým rokem využít také jeden nově vybudovaný přízemní apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi, z nichž "Pokoj pro mravenečky" je určen výhradně dětem, a vlastním kuchyňským koutkem. Pokoje v prvním patře jsou orientovány na rodiny s dětmi a najdete v nich krom tradičního vybavení také malé dětské koutky. Na všech pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení, TV a wi-fi připojení zdarma, některé z pokojů mají přístup na terasu.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI