Penzion Na Radosti

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion s jelení farmou patří ke statku rodiny Daškových, oceněných  v roce 2009 Asociací soukromého zemědělství jako Farma roku. V blízkosti penzionu najdete proto rodinné hospodářství i jelení farmu. Budete-li mít při svém pobytu štěstí, můžete naše jeleny pozorovat skutečně z bezprostřední blízkosti. Děti mají příležitost vidět ve výběhu ovečky, kozičky a případně další drobné hospodářské zvířectvo. Celková kapacita penzionu je 24 lůžek /včetně přistýlek/.

Ubytováni u nás budete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích,  rodiny s dětmi mohou již druhým rokem využít také jeden nově vybudovaný přízemní apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi, z nichž "Pokoj pro mravenečky" je určen výhradně dětem, a vlastním kuchyňským koutkem. Pokoje v prvním patře jsou orientovány na rodiny s dětmi a najdete v nich krom tradičního vybavení také malé dětské koutky. Na všech pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení, TV a wi-fi připojení zdarma, některé z pokojů mají přístup na terasu.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI