Penzion Orlicko

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion leží v Nebeské Rybné cca.6 km od Rokytnice v Orlických horách. Rekonstrukcí prošel v letech 2008/ 2009 a téhož roku otevřen. V penzionu jsou dvou, tří, šesti - lůžkové pokoje. Každý pokoj má své sociální zařízení, ručník, LCD televizor, lednici s minibarem. Po celém penzionu WIFI připojení, místnost s pevným PC. Společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, dětským koutkem. Denní bar, který je v sezóně otevřen od 9 h - 19 h, kde najdete základní občersvení. Uskaladnění kol a lyží. V penzionu domácí mazlíčky nepodporujeme. Pro milovníky zvířatek doporučuji zvolit chalupu na Čtyřce.

U penzionu soukromé parkoviště, venkovní posezení + pergola s posezením, malé ohniště,  gril, venkovní bazén, pískoviště pro nejmenší, trampolína, další zázemí pro děti budejeme.

Bezprostředně u penzionu deviti jamkové golfové hřiště. Toto hřiště je určené pro ty co ještě nikdy nehráli, začátečníky i pokročilejší golfisty. Vybavení pro tento sport lze u nás zapůjčit.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI