Penzion Orlicko

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion leží v Nebeské Rybné cca.6 km od Rokytnice v Orlických horách. Rekonstrukcí prošel v letech 2008/ 2009 a téhož roku otevřen. V penzionu jsou dvou, tří, šesti - lůžkové pokoje. Každý pokoj má své sociální zařízení, ručník, LCD televizor, lednici s minibarem. Po celém penzionu WIFI připojení, místnost s pevným PC. Společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, dětským koutkem. Denní bar, který je v sezóně otevřen od 9 h - 19 h, kde najdete základní občersvení. Uskaladnění kol a lyží. V penzionu domácí mazlíčky nepodporujeme. Pro milovníky zvířatek doporučuji zvolit chalupu na Čtyřce.

U penzionu soukromé parkoviště, venkovní posezení + pergola s posezením, malé ohniště,  gril, venkovní bazén, pískoviště pro nejmenší, trampolína, další zázemí pro děti budejeme.

Bezprostředně u penzionu deviti jamkové golfové hřiště. Toto hřiště je určené pro ty co ještě nikdy nehráli, začátečníky i pokročilejší golfisty. Vybavení pro tento sport lze u nás zapůjčit.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI