Penzion Poláček

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám příjemné ubytování ve Svobodě nad Úpou, která je díky své poloze, optimálním místem pro vaši dovolenou. V současné době poskytujeme 21 lůžek, které jsou rozmístěny ve dvou penzionech. Tyto penziony jsou od sebe vzdálené jen několik metrů přes zahradu, na které je možnost nechat vaše dopravní prostředky na soukromém parkovišti bez jakýchkoliv poplatků. V první budově je k dispozici prostorný byt s kapacitou pro 9 osob. V tomto bytě jsou tři třílůžkové pokoje, vybavená kuchyň, společenská místnost a dvě sociální zařízení. V druhém penzionu je jeden třílůžkový pokoj a dva čtyřlůžkové, které jsou rozdělené na dvě patra po dvou lůžkách. K pokojům je k dispozici dvoje sociální zařízení. Každý pokoj je vybavený ledničkou, rádiem a televizí se satelitním přijímačem. Všichni hosté ubytovaní v našem penzionu, mají slevu 30 % na půjčení lyžařského a snowboardového vybavené v půjčovně F SKI RENT v Janských Lázních a také na další služby nabízené půjčovnou (broušení lyží, voskování lyží, montáž vázání ...).

V zimě je možné navštívit některý s blízkých lyžařských areálů, využít upravené běžkařské stopy, nebo se vydat na zimní horskou procházku.

Letní měsíce vám nabízí nespočetné množství výletů po Krkonoších, jak pěších tak cyklistických, možnost relaxace přímo u penzionu, nebo návštěvu zajímavých míst z okolí.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI