Penzion Rogallo - Hořičky

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Rogallo – Penzion roku, ojedinělé ubytovací zařízení svého druhu s důrazem na pohodu a soukromí. O kvalitě ubytování našeho areálu svědčí ocenění Penzion roku 2006 udělené portálem ubytování.cz. Penzion je umístěn v klidném prostředí letoviska Hořičky s nádherným výhledem do kraje B. Němcové, na lesy a pohoří. Obec má výbornou strategickou polohu pro výlety a celé okolí.

Nabízíme Vám luxusní ubytování v plně vybavených Apartmánech a Studiích s rozlehlou udržovanou zahradou, bazénem, zahradní nábytek, altány, zastřešené pergoly s ohništi, tenisový kurt, dětské hřiště, les 100m, parkování v areálu, půjčovna kol a sportovního nářadí, vinný sklípek, sauna, fitness, masáže, Infocentrum, WIFI a mnoho dalších drobností pro Vaší báječnou dovolenou.

Okolí penzionu je vhodné pro relaxaci, turistiku, cykloturistiku, houbaření, golf, jachting, koupání a zajímavé výlety:  ZOO safari Dvůr Králové, Adršpach a Teplické skály, jezero Rozkoš, Ratibořice, Babiččino údolí, Zámky Opočno, Nové Město n. Metují, Kuks, Náchod, nádherná příroda a Kláštery Benediktýnů na Broumovsku. Pevnosti Josefov a Dobrošov. Aqvaparky a lázně Kudowá a Velichovky, Koňské ranče Litoboř 2km a Nová Amerika, Barunčina vyhlídka s restaurací 500m. Mezi vzdálenější nad 20km můžeme doporučit Krkonoše, Relax park s bobovou dráhou a lanovými sporty Pec p. Sněžkou, zámek Hrádek u Nechanic, Třebechovický betlém, Aqua park a Obří akvárium v Hradci Králové, nedaleké Polské lázně, národní park Hor Stolových a oblíbené Polské tržnice.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI