Penzion Rogallo - Hořičky

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Rogallo – Penzion roku, ojedinělé ubytovací zařízení svého druhu s důrazem na pohodu a soukromí. O kvalitě ubytování našeho areálu svědčí ocenění Penzion roku 2006 udělené portálem ubytování.cz. Penzion je umístěn v klidném prostředí letoviska Hořičky s nádherným výhledem do kraje B. Němcové, na lesy a pohoří. Obec má výbornou strategickou polohu pro výlety a celé okolí.

Nabízíme Vám luxusní ubytování v plně vybavených Apartmánech a Studiích s rozlehlou udržovanou zahradou, bazénem, zahradní nábytek, altány, zastřešené pergoly s ohništi, tenisový kurt, dětské hřiště, les 100m, parkování v areálu, půjčovna kol a sportovního nářadí, vinný sklípek, sauna, fitness, masáže, Infocentrum, WIFI a mnoho dalších drobností pro Vaší báječnou dovolenou.

Okolí penzionu je vhodné pro relaxaci, turistiku, cykloturistiku, houbaření, golf, jachting, koupání a zajímavé výlety:  ZOO safari Dvůr Králové, Adršpach a Teplické skály, jezero Rozkoš, Ratibořice, Babiččino údolí, Zámky Opočno, Nové Město n. Metují, Kuks, Náchod, nádherná příroda a Kláštery Benediktýnů na Broumovsku. Pevnosti Josefov a Dobrošov. Aqvaparky a lázně Kudowá a Velichovky, Koňské ranče Litoboř 2km a Nová Amerika, Barunčina vyhlídka s restaurací 500m. Mezi vzdálenější nad 20km můžeme doporučit Krkonoše, Relax park s bobovou dráhou a lanovými sporty Pec p. Sněžkou, zámek Hrádek u Nechanic, Třebechovický betlém, Aqua park a Obří akvárium v Hradci Králové, nedaleké Polské lázně, národní park Hor Stolových a oblíbené Polské tržnice.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI