Penzion Satelit

 

Informace

Popis

Penzion Satelit v Deštném v Orlických horách Vás vítá v krásné přírodě Orlických hor a přitom pár kroků od centra obce Deštné. V Orlických horách při pobytech rodin s dětmi i při skupinových rekreacích. V prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, s předsíňkou a TV se SAT. K dispozci je také WiFi signál pro připojení k internetu. Zákazníkům je k dispozici lyžárna, úschovna kol a přezouvárna. K příjemně strávené dovolené patří i domácí kuchyně, která je připravována ve formě snídaně – švédský stůl, večeře – polévka a hlavní jídlo nebo polopenze.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity

Zasněžené svahy a vrcholky hor
Sjezdový lyžařský areál je vhodný jak pro začátečníky tak i náročnější lyžaře. V oblibě je i dětská lyžařská a snowbordová školička. Pro vyznavače bílé stopy jsou upravovány běžkařské tratě.

Krásy horské přírody na dosah
Penzion SATELIT je příhodným výchozím místem pro turistické výlety za krásami přírody Orlických hor i pro příznivce cykloturistiky.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI