Penzion Satelit

 

 

Informace

Popis

Penzion Satelit v Deštném v Orlických horách Vás vítá v krásné přírodě Orlických hor a přitom pár kroků od centra obce Deštné. V Orlických horách při pobytech rodin s dětmi i při skupinových rekreacích. V prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, s předsíňkou a TV se SAT. K dispozci je také WiFi signál pro připojení k internetu. Zákazníkům je k dispozici lyžárna, úschovna kol a přezouvárna. K příjemně strávené dovolené patří i domácí kuchyně, která je připravována ve formě snídaně – švédský stůl, večeře – polévka a hlavní jídlo nebo polopenze.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity

Zasněžené svahy a vrcholky hor
Sjezdový lyžařský areál je vhodný jak pro začátečníky tak i náročnější lyžaře. V oblibě je i dětská lyžařská a snowbordová školička. Pro vyznavače bílé stopy jsou upravovány běžkařské tratě.

Krásy horské přírody na dosah
Penzion SATELIT je příhodným výchozím místem pro turistické výlety za krásami přírody Orlických hor i pro příznivce cykloturistiky.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI