Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Slunečnice - Dvůr Králové nad Labem

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Slunečnice je rodinný penzion nacházející se v klidném a příjemném prostředí nedaleko centra města Dvůr Králové nad Labem. Penzion se nachází v blízkosti vlakového nádraží a nedaleko je i do Safari Dvůr Králové. Nabízíme ubytování v 6 pokojích, ve dvou, tří i čtyřlůžkových variantách. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím.

 

Svojí polohou a zaměřením je penzion vhodný pro:

 • rodiny s dětmi
 • jednotlivce na služební cestě
 • cyklisty
 • skupiny či kolektivy

 

Ubytování v penzionu

Nabízíme ubytování v 6 pokojích, ve dvou, tří i čtyřlůžkových variantách. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím. V přízemí se nachází společenská místnost resp. školící místnost a samostatná plně vybavená kuchyň, která mimo jiné umožňuje vlastní vaření ubytovaných.

K penzionu slouží přilehlá zahrada s venkovním posezením a samozřejmostí je parkování osobních vozidel na uzavřeném vlastním parkovišti. Součástí areálu je i uzamykatelná garáž, umožňující uložení kol a dalšího sportovního náčiní.

Penzion je vybaven TV se satelitním vysíláním a WiFi.

Na přání lze zajistit snídaně. Vedle ubytování po jednotlivých pokojích lze domluvit i pronájem celého penzionu. Nabízíme i možnost uspořádání firemních i soukromých akcí.

 

Typy ubytování

 • Pokoje
 • Penziony
 • Rodinné ubytování
 • Levné ubytování


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Tipy na výlet

Dvůr Králové nad Labem je historické město malebného Podkrkonoší s šestnácti tisíci obyvateli. Nabízí řadu historických, kulturních a uměleckých památek, krásné okolí a bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití jak v letních, tak v zimních měsících.

Krásy města i okolní krajiny můžete poznat při pěších výletech, na kole při projížďce některou z mnoha cyklotras či na čtyřkolce. Těm, kterým je bližší vzduch než země, se nabízejí vyhlídkové lety nebo možnost paraglidingu. Mezi největší lákadla patří bezesporu zoologická zahrada s největší kolekcí afrických zvířat v Evropě a její safari. Kroky návštěvníků však nemíří pouze do zoo.

Osvěžení v horkých dnech můžete nalézt třeba na Tyršově koupališti, které patří k jedněm z nejkrásnějších v republice, nebo v některé z hospůdek u vynikajícího královédvorského piva Tambor. Nechte se také zlákat uklidňující atmosférou lesů s protékajícími potoky, skalními útvary a kouzelnými zákoutími, pohádkovou přehradou Les Království nebo hospitalem Kuks - perlou vrcholného baroka z přelomu 17. a 18. století. V zimě, když výletní cesty zapadají sněhem, můžete vyrazit na běžkách do bílé stopy nebo si užít sjezdové lyžování.

Tato a mnohá další lákadla na vás čekají ve Dvoře Králové nad Labem, v městě s bohatou historií a živou současností.

Souřadnice: 52°26´ severní zeměpisné šířky, 15°49´ východní zeměpisné délky
Průměrná nadmořská výška: 371m n.m. (270 - Labe v Žirči, 459 - Záleský vrch).
Klima: mírně teplé, mírně vlhké
Průměrná roční teplota: 7 - 8°C
Průměrný roční úhrn srážek: 550 - 650 mm

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI