Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Střelnice - Teplice nad Metují

Informace

Popis

Penzion Střelnice - ubytování Broumovsko

Penzion Střelnice se nachází v atraktivním regionu chráněné krajinné oblasti Broumovsko, pouhé 2km od skalního městečka Teplicko-adršpašské skály, v centru města Teplice nad Metují. Je přímo lemován řekou Metuje. Penzion Střelnice nabízí veškerý komfort pro ubytované hosty. Najdete v něm vířivku, saunu i restauraci. Všechny pokoje mají samostatnou  koupelnu a  TV s českými programy. Některé mají  výhled na řeku, jiné na město nebo do zahrady. Oblast je oblíbená pro cyklistiku, turistiku i lyžování.

 

Penzion Střelnice nabízí veškerý komfort pro ubytované hosty. Najdete v něm vířivku, saunu i restauraci.

Všechny pokoje mají samostatnou  koupelnu a  TV s českými programy Některé mají  výhled na řeku, jiné na město nebo do zahrady.

Oblast je oblíbená pro cyklistiku, turistiku i lyžování.

 

Relaxace a odpočinek

Pro hotelové hosty je připravena privátní sauna a vířivka, kde se můžete zahřát a promasírovat své svaly po tůrách ve skalách, po výkonech na kolech nebo na lyžích.
Je možné si objednat lahvičku dobrého vínka, které vám pobyt ve vířivce zpříjemní. Obojí je nutné objednat nejméně 2 hodiny předem.

 

Typy ubytování

  • Apartmány
  • Pokoje

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

V okolí penzionu

Hotel Střelnice se nachází v atraktivním regionu chráněné krajinné oblasti Broumovsko v blízkosti skalního městečka Teplicko-adršpašské skaly, v centru města Teplice nad Metují. Je lemován řekou Metuje. Tato lokalita je proslulá svými přírodními krásami po celé Evropě.

Hotel Střelnice nabízí, mimo ubytování a stravování, celou řadu společenských, turistických a relaxačních aktivit. Můžete zde skvěle strávit svůj volný čas, dovolenou či víkend v nádherném koutu naší republiky. Objevte neobyčejné kouzlo Teplicko-Adršpašských skal a celého broumovského výběžku s Dientzenhoferovými kostely, broumovským klášterem a překrásnou přírodní scenérií. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a pobýt u nás na Střelnici.

 

Lyžování v okolí

Jen necelých 500 metrů od hotelu se nachází Ski areál KAMENEC s nově přebudovanou sjezdovkou, která dozajista uspokojí každého lyžaře včetně rodin s dětmi. Ski areál je vybaven rolbou a sněhovými děly, což zajišťuje dobrou kvalitu povrchu svahu. Celková délka sjezdovky je 500m. Od poloviny se rozčleňuje do dvou různě náročných úseků, které jsou vhodné jak pro začátečníky, rodiny s dětmi a výcvikové kurzy,  tak pro pokročilé. Na své si zde přijdou  i snowboardisté, příznivci adrenalinu a různých skoků. V areálu je parkoviště, půjčovna lyží, stánek s občerstvením, možnost lyžařské školy a večerního lyžování.

Okolí je vhodné i pro běžecké lyžování díky upraveným běžeckým tratím.

Pro opravdu náročné lyžaře jsou pouhých 45 minut autem k dispozici sjezdovky na Černé hoře nebo v Peci pod Sněžkou. Za zmínku také stojí Ski areál Zieleniec v nedalekém Polsku, který patří k největším lyžařským střediskům v Kladském pomezí a k jednomu z největších v celém Polsku. Autem je to zhruba hodinka cesty.

Proto neváhejte a vezměte vaše lyže s sebou. Určitě pro ně při vašem pobytu na Střelnici najdete uplatnění.

 

Cyklistika

Celý broumovský výběžek je ideální oblastí pro cyklistiku. Najdete zde trasy mírné, méně obtížné, ale i trasy s větším převýšením a vysokou obtížností. Na své si zde přijde jak začátečník, tak i pokročilý cyklista.
Kola můžete pohodlně uschovat na hotelové zahradě, která se přes noc uzavírá, popřípadě v chodbě zahradní budovy.

V Teplicích se také každoročně koná na začátku září velmi známý a oblíbený cyklo závod „SUDETY“, který startuje pár metrů od našeho hotelu.

Stravování

Restaurace v penzionu

Naše stylová restaurace, kde se vaří srdcem, je založena na regionální kuchyni a regionálních dodavatelích čerstvých a vysoce kvalitních surovin.
Jídelní lístek je složen z osvědčených a oblíbených regionálních a národních českých jídel, která jsou čerstvě připravovaná. Pro naše klienty připravujeme také domácí chléb, štrúdl, bábovku, knedlíky a celou řadu dalších dobrot.
Připravujeme pro vás také tematická víkendová menu a letní grilování. Přijďte nebo přijeďte se přesvědčit sami. Budete srdečně vítáni.

Na sobotní posezení nebo pohoštění doporučujeme udělat rezervaci.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI