Penzion Svatý Hubert

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Svatý Hubert se nachází na úpatí Rýchor ve východní části Krkonoš v malebné obci Dolní Lysečiny, která je součástí Horního Maršova. Prostředí Krkonošského národního parku je samo o sobě nejlepším doporučením pro strávení rodinné dovolené, sportovního soustředění, školy v přírodě, lyžařského kursu, školení firem, nebo pro podnikové či společenské akce.

Výlety do okolí zavedou návštěvníky na Rýchory, Žacléř, Svobody nad Úpou, Janských lázní, Pece pod Sněžkou, do Světlé, na Černou horu nebo na Horní Malou Úpu. Překrásná příroda, čistý vzduch , hluboké lesy, hory a údolí svou romantikou lákají k procházkám, pěším nebo cyklistickým túrám, výletům. Pro milovníky zimních sportů jsou zde pravidelně upravovány běžecké tratě a mnoho lyžařských sjezdovek, pro méně náročné máme vlastní lyžařský vlek, případně pro náročnější přijede skibus přímo k penzionu a odveze Vás do lyžařského ráje i s umělým zasněžováním a nočním lyžováním.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI