Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Topas

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný penzion Topas, ležící uprostřed sjezdovky Portášky, je vzdálen zhruba jeden kilometr od středu Pece pod Sněžkou, vyhlášeného turistického centra východních Krkonoš. Na návštěvníky tu čeká překrásná čistá horská příroda, která láká od jara až do podzimu k pěší i cykloturistice. Jakmile však napadne sníh, stávají se Krkonoše rájem lyžařů. Penzion Topas leží přímo v horní části nové sjezdové trati, která je uměle zasněžována a v nočních hodinách i osvětlená. Náš host nemusí za lyžováním nikam dojíždět. Ve Velké Úpě byl postaven zcela nový lyžařský areál, kde nechybí sedačková lanová dráha nebo např. areál pro snowboardisty. Děti mohou využít lyžařské školy, která je pod penzionem Topas a v okruhu dvou kilometrů lze využít dalších 13 sjezdovek Celodenní občerstvení zajišťuje kiosek u Topasu.

Penzion Topas nabízí po celý rok svým návštěvníkům ubytování ve stylově zařízených pokojích. Nabízíme pokoje od dvou lůžkových do šesti lůžkových. Připojení Wi-Fi je samozřejmostí. Na penzionu je k dispozici stolní fotbálek a jen 50m od chalupy je možné si pronajmout tenisový kurt. Poblíž penzionu je možnost využití bowlingu, sauny, kulečníku nebo i nově postavené bobové dráhy. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na venkovní terase s možností rožnění a opékání masa na ohni.

V zimě Vaše zavazadla dle platného ceníku přivezeme i odvezeme zpět na parkoviště na sněžném skútru a v letních měsících lze využít parkoviště u penzionu.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo mailem. Kontaktní údaje naleznete v kategorii kontakt. Nebo využijte rezervační formulář.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Královéhradeckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI