Penzion U Hradeckých

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hradeckých se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní (670 m n. m.) s teplými a mírně radioaktivními prameny, jejichž léčivé účinky byly odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem. Ubytování je poskytováno ve dvou 4-lůžkových, v jednom 3-lůžkovém a v jednom 2-lůžkovém pokoji s možností přístylek. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, balkon a komletní vybavení. K dispozici je WIFI připojení k internetu. Stravovat se naši návštěvníci mohou buď v některé z mnoha janskolázeňských restaurací, nebo mohou využít naší dobře vybavené kuchyňky. Na přání ubytovaných hostů připravujeme snídaně. K dispozici je venkovní sezení se zahradním grilem. Své auto můžete zaparkovat na osvětleném parkovišti u penzionu.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní aktivity

V zimních měsících jsou Janské Lázně ideálním místem pro lyžaře. Je zde k dispozici mnoho sjezdovek různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost osvětlených sjezdovek. Mapa Ski areálu Černá hora. V okolí jsou nádherné upravované běžecké tratě s návazností na Krkonošskou magistrálu.

Letní aktivity

Ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku. V blízkosti penzionu tenisové kurty, minigolf, lanový park a další aktivity.
Celoročně návštěva bazénového komplexu (sauna, whirlpool, termální bazén, fitness, solarium), který je 100 m od penzionu. Návštěva kina.

Tipy na výlet

Sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Krkonoš Sněžku, mléčná ekologická farma Sosna, golfové hřiště v Mladých Bukách, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem atd.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI