Penzion U Hradeckých

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hradeckých se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní (670 m n. m.) s teplými a mírně radioaktivními prameny, jejichž léčivé účinky byly odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem. Ubytování je poskytováno ve dvou 4-lůžkových, v jednom 3-lůžkovém a v jednom 2-lůžkovém pokoji s možností přístylek. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, balkon a komletní vybavení. K dispozici je WIFI připojení k internetu. Stravovat se naši návštěvníci mohou buď v některé z mnoha janskolázeňských restaurací, nebo mohou využít naší dobře vybavené kuchyňky. Na přání ubytovaných hostů připravujeme snídaně. K dispozici je venkovní sezení se zahradním grilem. Své auto můžete zaparkovat na osvětleném parkovišti u penzionu.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní aktivity

V zimních měsících jsou Janské Lázně ideálním místem pro lyžaře. Je zde k dispozici mnoho sjezdovek různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost osvětlených sjezdovek. Mapa Ski areálu Černá hora. V okolí jsou nádherné upravované běžecké tratě s návazností na Krkonošskou magistrálu.

Letní aktivity

Ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku. V blízkosti penzionu tenisové kurty, minigolf, lanový park a další aktivity.
Celoročně návštěva bazénového komplexu (sauna, whirlpool, termální bazén, fitness, solarium), který je 100 m od penzionu. Návštěva kina.

Tipy na výlet

Sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Krkonoš Sněžku, mléčná ekologická farma Sosna, golfové hřiště v Mladých Bukách, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem atd.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI