Penzion U Jiránků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion poskytuje příjemné prostředí pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Parkování je v uzavřeném prostoru. Možnost umístění kol pod uzamčením. Možnost posezení venku s využitím grilu. K dispozici je společenská místnost s kuchyňkou a krbem. Penzion je zcela pokryt signálem Wi-Fi. K dispozici jsou 3 pokoje v následujícím vybavení: 1 pokoj jednolůžkový s možností přistýlky. Je vybaven sociálním zařízením, televizí. Možnost využití kuchyňky v přízemí penzionu. 1 pokoj třílůžkový. Vybaven je sociálním zařízením, televizí. Možnost využití kuchyňky. 1 apartmán se dvěma oddělenými dvoulůžkovými pokoji. V jednom je možnost přistýlky. Jeden pokoj má balkon. V apartmánu je plně vybavena kuchyňka, sociální zařízení a televize.

 

Okolí města poskytuje dostatečné možnosti k výletům do okolí. Za příznivých sněhových podmínek je možno využít 14 km vzdálené lyžařské středisko na Zvičině (671 m). Do nejbližšího lyžařského areálu v Krkonoších je to 25 km. Ve městě jsou k dispozici bowlingové dráhy a občerstvení v příjemných restauracích
 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI