Penzion U Jiránků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion poskytuje příjemné prostředí pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Parkování je v uzavřeném prostoru. Možnost umístění kol pod uzamčením. Možnost posezení venku s využitím grilu. K dispozici je společenská místnost s kuchyňkou a krbem. Penzion je zcela pokryt signálem Wi-Fi. K dispozici jsou 3 pokoje v následujícím vybavení: 1 pokoj jednolůžkový s možností přistýlky. Je vybaven sociálním zařízením, televizí. Možnost využití kuchyňky v přízemí penzionu. 1 pokoj třílůžkový. Vybaven je sociálním zařízením, televizí. Možnost využití kuchyňky. 1 apartmán se dvěma oddělenými dvoulůžkovými pokoji. V jednom je možnost přistýlky. Jeden pokoj má balkon. V apartmánu je plně vybavena kuchyňka, sociální zařízení a televize.

 

Okolí města poskytuje dostatečné možnosti k výletům do okolí. Za příznivých sněhových podmínek je možno využít 14 km vzdálené lyžařské středisko na Zvičině (671 m). Do nejbližšího lyžařského areálu v Krkonoších je to 25 km. Ve městě jsou k dispozici bowlingové dráhy a občerstvení v příjemných restauracích
 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI