Penzion U Kamenné ryby

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Dům leží asi 200m od přehrady Rozkoš a k místu, kde se dá pohodlně koupat, je to 5 minut volné chůze. Letmý pohled do mapy vám ukáže příhodnou polohu našeho domu pro milovníky památek. Na kteroukoliv stranu je vždy nějaká, zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, Ratibořice, romantická místa jako Babiččino údolí nebo Pekelské údolí. Milovníci vojenské historie si též přijdou na své, dům se nalézá přímo v místech těžkých bojů z roku 1866, v okolí je množství pomníků, mimo jiné i fantastický památník s „horským myslivcem“. Dále pak jedinečná pevnost Josefov, kde probíhá prohlídka jen za svitu svíček. Taktéž pevnost Dobrošov či Březinka z Druhé světové války nadchne i mnohého laika. Zkrátka program minimálně na týden.

Ceník ubytování

cena za osobu a noc

    dospělí - 330 Kč (jedna noc)
    dospělí - 290 Kč (více než jedna noc)
    dítě od 3 let - 310 (jedna noc)
    dítě od 3 let - 270 (více než jedna noc)
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI