Penzion Vávra

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Vávra se nachází ve Svobodě nad Úpou,na křižovatce mezi Pecí pod Sněžkou (10km -zastávka skibusu 100m) a Janskými lázněmi (3km - zastávka sibusu 200m). Naše ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

Náš pension je rodinného typu, jedná se o samostatné patro s vlastním vchodem. K dispozici je 1x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a balkónem,1x dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s televizí, kuchyňka, oddělené wc, sprchový kout.

V létě možnost grilování a koupání v bazénku (průměr 3,6m). Ideální místo pro turistiku, množství cyklotras, okresní město Trutnov 10km (veřejné koupaliště, krytý bazén, bowling, disco), Pec p. Sněžkou 10km (lanovka na Sněžku, bobová dráha), Janské lázně 3km (lanovka na Černou horu, lázně, provazová dráha, tenisové kurty), Svoboda n. Úpou- bowling 1km.

 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI