Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Zákoutí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Pec pod Sněžkou - Krkonoše

Penzion Zákoutí je situován v centru lyžařského střediska Pece pod Sněžkou v samém srdci Krkonoš a to pouhých 50 m od spodní stanice vleku Javor. Ubytování je možné v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním socialním zařízením, televizí a satelitem. Celková kapacita penzionu je 42 lůžek. 

 

K vybavení patří stylová restaurace s krbem a výhledem na Pec pod Sněžkou , sauna, fitness, relaxační vířivá vana a tenisový kurt.

Wifi Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod Sněžkou

 

Celoročně je k dispozici pro hosty zdarma parkoviště přímo u penzionu. Nově je v prostorách dostupné wifi připojení k síti internet.

Proč Krkonoše, proč Pec pod Sněžkou a proč zrovna penzion Zákoutí ?

  • Krkonoše jsou nejkrásnější a největší pohoří v České republice
  • Pec pod Sněžkou je špičkové středisko nabízející nejen spousty sportovního, ale též  kulturního vyžití
  • Penzion Zákoutí se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou, pouze 50m od sjezdovky Javor
  • Ubytování na úrovni, v prostorných a velmi dobře vybavených pokojích
  • Polohou a vybavením je penzion vhodný pro firemní akce typu školení, prezentace, večírky apod.

Sport a relaxace - Zimní sezóna

Svoji polohou je penzion především v zimní sezóně přímo předurčen k pobytům lyžařů všech kategorií. V bezprostředním sousedství penzionu se nachází několik kilometrů upravených sjezdařských tratí. Ideální podmínky zde naleznou i vyznavači snowboardingu včetně U- rampy. 50 m od chaty začíná sjezdová trať Javor s umělým osvětlením. Pro milovníky klasického lyžování je k dispozici mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Po celodenním lyžování jistě nepohrdnete posezením v naší sauně,popřípadě v relaxační vířivé vaně pro 6 osob.

Sport a relaxace - Letní sezóna

Penzion se nachází ve druhé zóně Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 850m. Je ideálním výchozím bodem jak pro dlouhé tůry po hřebenech Krkonoš, tak pro kratší zdravotní procházky. Na své si jistě přijdou milovníci horských kol a cyklistiky. Díky svému vybavení a poloze je penzion vhodný i pro sportovní soustředění. Nabízíme vlastní univerzální kurt s umělým povrchem 36x18m, saunu, fitnes, relaxační vířivou vanu pro 6 osob, mo?nost masážního stolu. V okolí je nepřeberné množství běžeckých terénů. Můžeme zajistit i další sportoviště v nejbliším okolí.
Tenisový kurt

Pro hosty našeho penzionu je připraven nově vybudovaný tenisový kurt, který se naléza ihned za penzionem


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Tipy na výlet

Poloha hotelu je ideální jak pro pěší výlety, tak pro vyjížďky autem po okolí. Začít můžete prohlídkou města.

Relax park - Pec pod Sněžkou

Z dostupných lokalit si můžete prohlédnout například Dvůr Králové nad Labem včetně ZOO - Safari, kostela sv. Jana Křtitele (v letních měsících zpřístupněna věž kostela a sklepní kobka - místo nálezu Rukopisu královédvorského) a zbytků středověkého opevnění.

Oblíbenými výletními místy jsou: barokní hospital Kuks s lékárnou a lapidáriem soch M.B. Brauna, přírodní park Betlém s galerií plastik vytesaných do skal, hrad Pecka a Kunětická hora, zámky v Pardubicích, Náchodě, Ratibořicích a Novém Městě nad Metují, Hrádek u Nechanic, přehrada Les Království, Ratibořice - Babiččino údolí, Adršpašsko - teplické skály, Český ráj a mnoho dalších.

les království

 

 

 

 

Za nepříznivého počasí mů6ete navštívit muzeum v našem městě, Vojensko - historické muzeum v Josefově, Galerii výtvarného umění v Náchodě, Muzeum drahých kamenů v Nové Pace, Třebechovické muzeum betlémů, nebo Hradec Králové (aquapark, Obří akvárium, planetárium).

aquaparkyebra

Stravování

Restaurace

Restaurace Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod SněžkouNedílnou součástí penzionu je panoramatická restaurace s výhledem na Pec pod Sněžkou.

Restaurace je rozdělena do dvou částí z nichž jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylového baru s krbem. Jídelna je vybavena velkoplošnou obrazovkou a kvalitní audio aparaturou.

Díky variabilnosti jídelny můžeme přichystat různé akce dle Vašeho přání např. rauty, večírky, svatby, hudební produkce apod.

 

 

Restaurace Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod SněžkouRestaurace Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod Sněžkou 

 

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI