Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Zákoutí - Pec pod Sněžkou

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Pec pod Sněžkou - Krkonoše

Penzion Zákoutí je situován v centru lyžařského střediska Pece pod Sněžkou v samém srdci Krkonoš a to pouhých 50 m od spodní stanice vleku Javor. Ubytování je možné v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním socialním zařízením, televizí a satelitem. Celková kapacita penzionu je 42 lůžek. 

 

K vybavení patří stylová restaurace s krbem a výhledem na Pec pod Sněžkou , sauna, fitness, relaxační vířivá vana a tenisový kurt.

 

Celoročně je k dispozici pro hosty zdarma parkoviště přímo u penzionu. Nově je v prostorách dostupné wifi připojení k síti internet.

Proč Krkonoše, proč Pec pod Sněžkou a proč zrovna penzion Zákoutí ?

  • Krkonoše jsou nejkrásnější a největší pohoří v České republice
  • Pec pod Sněžkou je špičkové středisko nabízející nejen spousty sportovního, ale též  kulturního vyžití
  • Penzion Zákoutí se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou, pouze 50m od sjezdovky Javor
  • Ubytování na úrovni, v prostorných a velmi dobře vybavených pokojích
  • Polohou a vybavením je penzion vhodný pro firemní akce typu školení, prezentace, večírky apod.

Sport a relaxace - Zimní sezóna

Svoji polohou je penzion především v zimní sezóně přímo předurčen k pobytům lyžařů všech kategorií. V bezprostředním sousedství penzionu se nachází několik kilometrů upravených sjezdařských tratí. Ideální podmínky zde naleznou i vyznavači snowboardingu včetně U- rampy. 50 m od chaty začíná sjezdová trať Javor s umělým osvětlením. Pro milovníky klasického lyžování je k dispozici mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Po celodenním lyžování jistě nepohrdnete posezením v naší sauně,popřípadě v relaxační vířivé vaně pro 6 osob.

Sport a relaxace - Letní sezóna

Penzion se nachází ve druhé zóně Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 850m. Je ideálním výchozím bodem jak pro dlouhé tůry po hřebenech Krkonoš, tak pro kratší zdravotní procházky. Na své si jistě přijdou milovníci horských kol a cyklistiky. Díky svému vybavení a poloze je penzion vhodný i pro sportovní soustředění. Nabízíme vlastní univerzální kurt s umělým povrchem 36x18m, saunu, fitnes, relaxační vířivou vanu pro 6 osob, mo?nost masážního stolu. V okolí je nepřeberné množství běžeckých terénů. Můžeme zajistit i další sportoviště v nejbliším okolí.
Tenisový kurt

Pro hosty našeho penzionu je připraven nově vybudovaný tenisový kurt, který se naléza ihned za penzionem


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Tipy na výlet

Poloha hotelu je ideální jak pro pěší výlety, tak pro vyjížďky autem po okolí. Začít můžete prohlídkou města.

Relax park - Pec pod Sněžkou

Z dostupných lokalit si můžete prohlédnout například Dvůr Králové nad Labem včetně ZOO - Safari, kostela sv. Jana Křtitele (v letních měsících zpřístupněna věž kostela a sklepní kobka - místo nálezu Rukopisu královédvorského) a zbytků středověkého opevnění.

Oblíbenými výletními místy jsou: barokní hospital Kuks s lékárnou a lapidáriem soch M.B. Brauna, přírodní park Betlém s galerií plastik vytesaných do skal, hrad Pecka a Kunětická hora, zámky v Pardubicích, Náchodě, Ratibořicích a Novém Městě nad Metují, Hrádek u Nechanic, přehrada Les Království, Ratibořice - Babiččino údolí, Adršpašsko - teplické skály, Český ráj a mnoho dalších.

les království

 

 

 

 

Za nepříznivého počasí mů6ete navštívit muzeum v našem městě, Vojensko - historické muzeum v Josefově, Galerii výtvarného umění v Náchodě, Muzeum drahých kamenů v Nové Pace, Třebechovické muzeum betlémů, nebo Hradec Králové (aquapark, Obří akvárium, planetárium).

aquapark yebra

Stravování

Restaurace

Restaurace Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod SněžkouNedílnou součástí penzionu je panoramatická restaurace s výhledem na Pec pod Sněžkou.

Restaurace je rozdělena do dvou částí z nichž jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylového baru s krbem. Jídelna je vybavena velkoplošnou obrazovkou a kvalitní audio aparaturou.

Díky variabilnosti jídelny můžeme přichystat různé akce dle Vašeho přání např. rauty, večírky, svatby, hudební produkce apod.

 

 

Restaurace Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod Sněžkou Restaurace Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod Sněžkou 

 

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI