POMEZNÍ BOUDA

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pomezní Bouda se nachází na hřebenu Krkonoš v nadmořské výšce 1050 m n.m., 7 km od vrcholu Sněžky, přímo u hraničního přechodu s Polskem. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Útulné prostředí pro rodinky s dětmi s využitím prostorné herny s hračkami, prolézačkou, stolním tenisem a šipkami. Venkovní prolézačka, trampolína, pískoviště i ohniště k dispozici. Sauna a infrasauna v objektu.

Útulné prostředí pro rodinky s dětmi s využitím prostorné herny s hračkami, prolézačkou, stolním tenisem a šipkami. Venkovní prolézačka, trampolína, pískoviště i ohniště k dispozici. Sauna a infrasauna v objektu.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI