POMEZNÍ BOUDA

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pomezní Bouda se nachází na hřebenu Krkonoš v nadmořské výšce 1050 m n.m., 7 km od vrcholu Sněžky, přímo u hraničního přechodu s Polskem. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Útulné prostředí pro rodinky s dětmi s využitím prostorné herny s hračkami, prolézačkou, stolním tenisem a šipkami. Venkovní prolézačka, trampolína, pískoviště i ohniště k dispozici. Sauna a infrasauna v objektu.

Útulné prostředí pro rodinky s dětmi s využitím prostorné herny s hračkami, prolézačkou, stolním tenisem a šipkami. Venkovní prolézačka, trampolína, pískoviště i ohniště k dispozici. Sauna a infrasauna v objektu.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI