Privát Na Předměstí

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme: 2, 3 a 5ti lůžkové pokoje, společná jídelna s kuchyňským koutem, společná koupelna a WC. CENA: 270Kč/osoba/noc. Jeden čtyřlůžkový dvoupatrový apartmán, vlastní příslušenství (koupelna, WC, jídelna...). CENA: 270Kč/osoba/noc. K uvedeným cenám je nutno připočíst lázeňský a rekreační poplatek pro Městský úřad Sobotka, který činí 10Kč pro dospělou osobu za den. Všichni naši hosté mají k dispozici zdarma parkování ve dvoře, uschování kol v garáži, pískoviště, ohniště s grilem a venkovní posezení. Ubytování se psy je rovněž možné bez příplatku.

Náš privát je optimálním výchozím bodem pro podnikání peších nebo cyklistických výletů po celé lokalitě CHKO Český ráj. Navíc z autobusové zastávky, která leží poblíž (cca. 150m), jezdí v sezóně pravidelně turistické autobusy k nejvyhledávanějším místům jako je hrad Kost, dominantní zřícenina středověkého hradu Trosky, jež vévodí celému panoramatu Českého ráje, či rozsáhlému skalnímu komplexu Prachovských skal. Navíc v horkých letních dnech přijde vhod veřejné koupaliště pod zámkem Humprecht, který je od ubytování vzdálen necelý kilometr.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI