Privát Na Předměstí

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme: 2, 3 a 5ti lůžkové pokoje, společná jídelna s kuchyňským koutem, společná koupelna a WC. CENA: 270Kč/osoba/noc. Jeden čtyřlůžkový dvoupatrový apartmán, vlastní příslušenství (koupelna, WC, jídelna...). CENA: 270Kč/osoba/noc. K uvedeným cenám je nutno připočíst lázeňský a rekreační poplatek pro Městský úřad Sobotka, který činí 10Kč pro dospělou osobu za den. Všichni naši hosté mají k dispozici zdarma parkování ve dvoře, uschování kol v garáži, pískoviště, ohniště s grilem a venkovní posezení. Ubytování se psy je rovněž možné bez příplatku.

Náš privát je optimálním výchozím bodem pro podnikání peších nebo cyklistických výletů po celé lokalitě CHKO Český ráj. Navíc z autobusové zastávky, která leží poblíž (cca. 150m), jezdí v sezóně pravidelně turistické autobusy k nejvyhledávanějším místům jako je hrad Kost, dominantní zřícenina středověkého hradu Trosky, jež vévodí celému panoramatu Českého ráje, či rozsáhlému skalnímu komplexu Prachovských skal. Navíc v horkých letních dnech přijde vhod veřejné koupaliště pod zámkem Humprecht, který je od ubytování vzdálen necelý kilometr.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI