Privat U Peroutků

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování u Peroutků v obci Mladé Buky – Hertvíkovice. Náš privát se nachází v malebné krajině v podkrkonoší, obklopen loukami a lesy. Nabízíme Vám ubytování v 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. V přízemí je plně vybavená kuchyň s posezením a TV. Možnost přikoupení snídaně. Pokud chcete jen tak odpočívat máme pro Vás přímo u objektu venkovní vyhřívaný bazén (10m x 5m; 170cm hluboký) s teplotou minimálně 24 stupňů. Dále můžete v okolních lesích sbírat, ať už do pusy nebo do hrnečku, borůvky, ale na své si přijdou i vášniví houbaři. Cyklisty přepraví místní cyklobus, který má zastávku přímo v obci. O svá kola se bát nemusíte, budou v naší garáži jako v bavlnce. Grilování nebo opékání buřtíků na ohýnku není problém, máme pro Vás ohniště i gril na dřevěné uhlí.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI