Privat U Peroutků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování u Peroutků v obci Mladé Buky – Hertvíkovice. Náš privát se nachází v malebné krajině v podkrkonoší, obklopen loukami a lesy. Nabízíme Vám ubytování v 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. V přízemí je plně vybavená kuchyň s posezením a TV. Možnost přikoupení snídaně. Pokud chcete jen tak odpočívat máme pro Vás přímo u objektu venkovní vyhřívaný bazén (10m x 5m; 170cm hluboký) s teplotou minimálně 24 stupňů. Dále můžete v okolních lesích sbírat, ať už do pusy nebo do hrnečku, borůvky, ale na své si přijdou i vášniví houbaři. Cyklisty přepraví místní cyklobus, který má zastávku přímo v obci. O svá kola se bát nemusíte, budou v naší garáži jako v bavlnce. Grilování nebo opékání buřtíků na ohýnku není problém, máme pro Vás ohniště i gril na dřevěné uhlí.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI