Rekreační areál Vila Sklenářka

 

Informace

Popis

Celý areál a vilu otevíráme jednotlivcům, rodinám, skupinám, lektorům i společnostem k setkávání, pořádání seminářů a k víkendovým, krátkodobým, nebo dlouhodobým pobytům. Areál Sklenářky v současné době nabízí: strategickou polohu mezi Prahou, Brnem a Ostravou, možnost pobytu až pro 50 osob v prostorách vily, ubytování pro 12-16 osob v dvoulůžkových chatičkách bez příslušenství, dva sály o rozloze 54 m2 a 66 m2, v budoucnosti nový sál ve stoxole o rozloze cca 140 m2, reálnou zdravou kuchyni s využitím přírodních surovin, jídelnu a venkovní terasu s výhledem na zahradu, tee-pee s kapacitou do 25 osob s velkým ohništěm, indiánskou potní chýši a ohniště na louce, soukromí rozsáhlé zahrady – louky a lesy na pozemku o rozloze 7ha, kruhový přírodní bazen s čistou potoční vodou, vlastní programy a terapie (masáže, jogová cvičení, kurzy vaření, meditace, atp….), detoxikační pobyty na míru, experimentální prostor pro život ve společenství a v souladu se sebou samým. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi. Cyklostezky, turistické trasy, památky a hory v blízkém okolí. Ve vile je k dispozici Wifi zdarma. Možnost bezplatného parkování pro hosty, z provozních důvodů je zapovězen pobyt se psy.

 

Tipy na další rekreační areál v oblasti Krkonoše


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI