Rekreační areál Vila Sklenářka

 

 

Informace

Popis

Celý areál a vilu otevíráme jednotlivcům, rodinám, skupinám, lektorům i společnostem k setkávání, pořádání seminářů a k víkendovým, krátkodobým, nebo dlouhodobým pobytům. Areál Sklenářky v současné době nabízí: strategickou polohu mezi Prahou, Brnem a Ostravou, možnost pobytu až pro 50 osob v prostorách vily, ubytování pro 12-16 osob v dvoulůžkových chatičkách bez příslušenství, dva sály o rozloze 54 m2 a 66 m2, v budoucnosti nový sál ve stoxole o rozloze cca 140 m2, reálnou zdravou kuchyni s využitím přírodních surovin, jídelnu a venkovní terasu s výhledem na zahradu, tee-pee s kapacitou do 25 osob s velkým ohništěm, indiánskou potní chýši a ohniště na louce, soukromí rozsáhlé zahrady – louky a lesy na pozemku o rozloze 7ha, kruhový přírodní bazen s čistou potoční vodou, vlastní programy a terapie (masáže, jogová cvičení, kurzy vaření, meditace, atp….), detoxikační pobyty na míru, experimentální prostor pro život ve společenství a v souladu se sebou samým. Místo je vhodné pro rodiny s dětmi. Cyklostezky, turistické trasy, památky a hory v blízkém okolí. Ve vile je k dispozici Wifi zdarma. Možnost bezplatného parkování pro hosty, z provozních důvodů je zapovězen pobyt se psy.

 

Tipy na další rekreační areál v oblasti Krkonoše


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI