Rekreační středisko a Chata Nebákov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko a chata Nebákov

Rekreační středisko Chata Nebákov Vám může nabídnout: Ubytování na budově. Ubytování v chatkách. Ubytování v nových pokojích na venkovní budově. Stravování a občerstvení na budově, Občerstvení a stravování ve venkovním kiosku. Různé akce, sport a zábavu. Ubytování na budově: zde se nachází 13 pokojů o celkové kapacitě 41 lůžek. Pokoje jsou dvou až šesti lůžkové. Na celé budově platí přísný zákaz kouření a to i v jídelnách! Hosté ubytovaní na budově jsou povinni se přezouvat do domácí obuvi. Na pokojích je umyvadlo, teplá a studená voda. Sociální zařízení jsou společná na chodbách. Ubytování v chatkách: V areálu chaty Nebákov se nachází 18 chatek. Ty jsou postaveny kolem hřiště na beach volejbal. Pět chatek je dvoulůžkových a zbytek, 13 chatek, je čtyřlůžkových. Sociální zařízení je společné pro ubytované v chatkách a na venkovní budově. Ubytování v nových pokojích na venkovní budově: V areálu chaty se vedle chatek nachází ještě jedna budova se dvěma novými pokoji. Jeden je dvoulůžkový a druhý je 2 + 1/2 lůžkový. Nové pokoje jsou vybaveny příslušenstvím /sprchový kout, WC/ a televizí. V budově rekreačního střediska se nachází restaurace, která vaří jak pro ubytované, tak i pro procházející turisty. Součástí restaurace jsou dvě oddělené jídelny a posezení na terase. K osvěžení Vám zajisté přijde vhod pivo roku 2007, Svijany, které zde máme ve dvou verzích, světlou 11 a tmavou 13.

 

Celková kapacita ve dvou samostatných jídelnách je 100 míst u stolů. V roce 1979 bylo přistavěno 18 chatek, které jsou dvou a čtyřlůžkové, celková kapacita ubytování tak činí 115 osob. K dispozici jsou lodičky, kola, hřiště pro odbíjenou.

V sousedním rybníku je možnost koupání. Středisko zajišťuje celodenní stravování a v sezóně občerstvení ve vlastním kiosku, kde je možnost posezení v blízkosti místního splavu, pod širým nebem, k dispozici je i přírodní ohniště pro posezení u táboráku, v případě nepříznivého počasí nabízíme posezení u krbu. Pokoje i chaty jsou k dispozici po celý rok. Středisko je známé dobrou kuchyní a příznivými cenovými relacemi.

 

Různé akce, sport a zábavu

Na Nebáku je možné pořádat akce všeho druhu. Od firemních schůzek, obchodních jednání, srazy svatby a spoustu jiných. Krásná příroda a milé prostředí nabízí spoustu možností sportovního vyžití. V rybníku se můžete koupat, v okolí jezdit na kole, či jít jen tak na procházku po turistických cestách. Venku u chaty si na hřišti můžete zahrát beach volejbal a večer můžete například posedět s přáteli u táboráku.

 

Tipy na další rekreační střediska Královéhradecký kraj

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník ubytování

Pokoje

 

Dospělí

2-10 let

 

Polopenze

350,-

275,-

 

Plná penze

425,-

325,-

 

Chatky

 

Dospělí

2-10 let

 

Polopenze

300,-

225,-

 

Plná penze

375,-

275,-

 

 

Pokoje s příslušenstvím

 

Dospělí

 

2-10 let

Polopenze

490,-

 

390,-

Plná penze

565,-

 

440,-


 

Příplatek za psa (pouze v chatkách)

Pes

30,-

  

Příplatek za ubytování na jednu noc činí 20,- Kč.

V topné sezóně účtujeme příplatek 50,- Kč za osobu/noc.

Pro školy v přírodě, školní výlety, tábory a soustředění poskytujeme slevy. Informace telefonicky nebo na email. 

Ubytování začíná v den nástupu v 14.00 a končí poslední den v 10.00.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI