Rekreační středisko Lázně Rezek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme :

Ozdravné prázdninové, víkendové, celotýdenní pobyty pro skupiny, školení, školy v přírodě, min. od 30 do 120 osob s plnou penzí a ubytováním na úrovni turistické ubytovny, hostel, ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s tekoucí vodou, vhodné pro sportovní a mládežnické skupiny i rodinnou rekreaci. K dispozici je asfaltové a travnatá hřiště, ohniště, učebny. Pro jednotlivce a rodiny jsou zde vybavené apartmány. Umístění je v lesním prostředí, 1,5 km od historického centra Nového Města nad Metují, městské památkové rezervace, náměstí a zámku se zahradami. Možnost turismu a cyklistiky po kraji, ve kterém se nachází mnoho kulturních památek a turistických cílů v blízkém okolí. 

Příjezd:

Na Husovo náměstí – výjezd východním směrem – držet se doleva pod hradby – dole přes Rezecký most  přes řeku Metuji– za mostem doprava do Rezecké ulice – na konci ul. 1km rovně lesem do kopce. Autobusové nádraží je 0,75 km před Husovým náměstím a vlakové 1,5 km.

Parkování:

Na místě neplacené.

Doprava osob a zavazadel:

Po dohodě na telefon zajištěna, pro jednotlivce i skupiny.

Objekt má :

 2 nadzemní podlaží, nemá výtah. Ubytování jednoduché, vybavení z části opotřebené, dostatek společných prostor, učebny, veranda, kavárna, terasa. Vhodné pro školení, sportovce, mládež, školy, cykloturistiku, turistiku, firemní školení, připojení na internet, pokrytí signálem GSM, apod. U objektu jsou asfaltové hřiště – nohejbal, odbíjená, l.tenis, malá kopaná, ohniště,  zelená plocha, kaple s pramenem.

Celoročně je k dispozici :

20 pokojů dvou až čtyřlůžkových a 6 dvoupokojů (umyvadlo, teplá a studená voda) s celkovou kapacitou 120 osob, WC na patře, sprchy l.patro  M, Ž. V areálu je kaple s pramenem sv. Barbory zal. r.1736, jež je vlastním zdrojem pitné vody a  vody v bazénu. Voda má příznivý obsah zejména hořčíku a vápníku, k požití je určena neupravovaná, původní léčebný pramen.

Nabízíme celoročně ubytování  v apartmá (prostorný byt s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou, WC, plně vybavenou kuchyní, TV, SAT) maximálně pro 6 osob nebo menší pro 4 osoby.

 

Tipy na další rekreační střediska - Orlické hory

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Služby  a další možnosti v místě a okolí :

Centrum města 1,5 km

Směnárna    1,5 km

Potraviny 1,5 km

Pošta 2 km

Lékárna 2 km

Holič, kadeř. 1,5 km

Zámek s parkem 1,5 km

Les, louka 0 km

Klubovna  0 km

Hřiště 0 km

Kino 2 km

Bistro  1,5 km

Restaurace   1,5 km

 Bar,vinárna  0 km

Diskotéka 1,5 km

Informační středisko 1,5 km

Muzeum města 1,5 km

Erotické služby 9 km

Kosmetika 2 km

 Taxi (na tel.)  3 km

Rehabilitační proced. 3 km

Půjč.sport.potř. 0 km

Solárium 3 km

Masáže vodní, elektro, plynové 3 km

Atletický areál(za 1000,-)  3 km

Tenisová hala, antuka 160 Kč/hod 2 km

Úplná masáž 3 km

Tenis.kurty100 kč/hodn 3 km

Minigolf   3 km

Půjčovna lyží  22 km

Bowling  3 km

Zimní stadion  3 km

Lyžařský vlek 6-8-15-22 km

Fotbal. hřiště tráva i škvára 200-300 Kč/hod  3 km

Uměle zasněžované svahy od 15.12 do 31.3.  22 km

Běžkové upravené tratě  22 km

 

Turistické cíle v okolí:

Zámek se zahradami a městská památková rezervace Nové Město nad Metují 1,5km, zámek Náchod 10 km, zámek Opočno 12 km, zámek Kuks 25 km, , přehradní nádrž Rozkoš u České Skalice 8 km, Babiččino údolí Ratibořice 13 km, rybník Broumar s koupalištěm 12 km, Adršpachšské skály 30 km, ZOO Dvůr Králové 35 km, obří sladkovodní akvarium apod. v  Hradci Králové 35 km, Deštné v Orlických horách horské a sportovní středisko zimních a letních sportů 20 km, opevnění z r. 1939 tvrz Dobrošov 15 km.

Výlety pro skupiny:

Celodenní  - Pískovcové Teplicko-adršpachšské skály, skalní město, lze vlakem, autobusem 35 km lze, se zastavit v Jiráskově Hronově nebo navštívit kláštěr v Broumově. - Zámek Opočno s bohatým inventářem, spojené s koupáním v koupališti Broumar vzdálené od sebe 1,5km, lze autobusem 11 km.  -Náchodský zámek, projít náchodskou pěší zónu a pak autobusem na pevnostní opevnění z r. 1939 tvrz Dobrošov, zpět pěšky 9 km přes Peklo, dřevěná restaurace a mlýn, památkové stavby z r. 1909 arch. D.Jurkoviče, cesta dál vede hlubokým údolím řeky Metuje, lze zajistit polsky mluvícího průvodce za nízký poplatek. - Babiččino údolí v Ratibořicích se zámkem, Česká Skalice se školou Boženy Němcové, náměstí, kemp Rozkoš s atrakcemi tobogány, šlapadla, surfy, apod.autobusem. - ZOO a safari (i noční) Dvůr Králové, lze se zastavit při cestě na zámku Kuks a v nedalekém lesním Betlému se sochami Matyáše Brauna, autobusem, lze i přes Jaroměř, Josefovskou pevnost. - Do Hradce Králové 35 km, mezi četnými pamětihodnostmi  Starého náměstí, muzea a atrakcemi krajského města nevynechat obří sladkovodní akvárium apod.  a p  autobusem, vlakem. - Pro turisty v létě, v zimě výlet do Deštného 22 km autobusem, a na vrcholky Orlických hor Velká Deštná, Masarykova chata, Vrchmezí a  na autobus zpět nebo po turistické stezce, lze se vykoupat v koupališti v Bystrém.

Krátké vycházky do blízkého okolí :
Slavoňovský dřevěnný kostelík z 15. století, Klopotovské údolí, Mertova díra, pozůstatek těžby stíbra ve středověku, obora se zvířaty, jelínky a divokými prasaty. Vycházka do městské památkové rezervace, historické náměstí se zámkem a zahradami nebo 5 km do Pekla údolím řeky Metuje, či do poutního místa Rokole též s pramenem a křižovou cestou a pod.

Koupaliště:

Kemp Rozkoš 9 km, travnatá pláž, betonový vlez, dno bahnité, tobogány, půjčovna loděk, šlapadel, surfů.

Broumar 11 km, 20 Kč/den dítě 10 Kč/den, bazén 50 m, dětský 25 m, voda z vrtu. Bystré 6 km přírodní zdroj vody, doprava případně linkovým autobusem.

Dobruška 9 km s krytým bazénem  25m 20 Kč/hod, dítě 15 Kč hod. Krytý bazén Náchod + koupaliště 9 km, Koupaliště Jaroměř 22 km.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI