Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Lázně Rezek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme :

Ozdravné prázdninové, víkendové, celotýdenní pobyty pro skupiny, školení, školy v přírodě, min. od 30 do 120 osob s plnou penzí a ubytováním na úrovni turistické ubytovny, hostel, ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s tekoucí vodou, vhodné pro sportovní a mládežnické skupiny i rodinnou rekreaci. K dispozici je asfaltové a travnatá hřiště, ohniště, učebny. Pro jednotlivce a rodiny jsou zde vybavené apartmány. Umístění je v lesním prostředí, 1,5 km od historického centra Nového Města nad Metují, městské památkové rezervace, náměstí a zámku se zahradami. Možnost turismu a cyklistiky po kraji, ve kterém se nachází mnoho kulturních památek a turistických cílů v blízkém okolí. 

Příjezd:

Na Husovo náměstí – výjezd východním směrem – držet se doleva pod hradby – dole přes Rezecký most  přes řeku Metuji– za mostem doprava do Rezecké ulice – na konci ul. 1km rovně lesem do kopce. Autobusové nádraží je 0,75 km před Husovým náměstím a vlakové 1,5 km.

Parkování:

Na místě neplacené.

Doprava osob a zavazadel:

Po dohodě na telefon zajištěna, pro jednotlivce i skupiny.

Objekt má :

 2 nadzemní podlaží, nemá výtah. Ubytování jednoduché, vybavení z části opotřebené, dostatek společných prostor, učebny, veranda, kavárna, terasa. Vhodné pro školení, sportovce, mládež, školy, cykloturistiku, turistiku, firemní školení, připojení na internet, pokrytí signálem GSM, apod. U objektu jsou asfaltové hřiště – nohejbal, odbíjená, l.tenis, malá kopaná, ohniště,  zelená plocha, kaple s pramenem.

Celoročně je k dispozici :

20 pokojů dvou až čtyřlůžkových a 6 dvoupokojů (umyvadlo, teplá a studená voda) s celkovou kapacitou 120 osob, WC na patře, sprchy l.patro  M, Ž. V areálu je kaple s pramenem sv. Barbory zal. r.1736, jež je vlastním zdrojem pitné vody a  vody v bazénu. Voda má příznivý obsah zejména hořčíku a vápníku, k požití je určena neupravovaná, původní léčebný pramen.

Nabízíme celoročně ubytování  v apartmá (prostorný byt s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou, WC, plně vybavenou kuchyní, TV, SAT) maximálně pro 6 osob nebo menší pro 4 osoby.

 

Tipy na další rekreační střediska - Orlické hory

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Služby  a další možnosti v místě a okolí :

Centrum města 1,5 km

Směnárna    1,5 km

Potraviny 1,5 km

Pošta 2 km

Lékárna 2 km

Holič, kadeř. 1,5 km

Zámek s parkem 1,5 km

Les, louka 0 km

Klubovna  0 km

Hřiště 0 km

Kino 2 km

Bistro  1,5 km

Restaurace   1,5 km

 Bar,vinárna  0 km

Diskotéka 1,5 km

Informační středisko 1,5 km

Muzeum města 1,5 km

Erotické služby 9 km

Kosmetika 2 km

 Taxi (na tel.)  3 km

Rehabilitační proced. 3 km

Půjč.sport.potř. 0 km

Solárium 3 km

Masáže vodní, elektro, plynové 3 km

Atletický areál(za 1000,-)  3 km

Tenisová hala, antuka 160 Kč/hod 2 km

Úplná masáž 3 km

Tenis.kurty100 kč/hodn 3 km

Minigolf   3 km

Půjčovna lyží  22 km

Bowling  3 km

Zimní stadion  3 km

Lyžařský vlek 6-8-15-22 km

Fotbal. hřiště tráva i škvára 200-300 Kč/hod  3 km

Uměle zasněžované svahy od 15.12 do 31.3.  22 km

Běžkové upravené tratě  22 km

 

Turistické cíle v okolí:

Zámek se zahradami a městská památková rezervace Nové Město nad Metují 1,5km, zámek Náchod 10 km, zámek Opočno 12 km, zámek Kuks 25 km, , přehradní nádrž Rozkoš u České Skalice 8 km, Babiččino údolí Ratibořice 13 km, rybník Broumar s koupalištěm 12 km, Adršpachšské skály 30 km, ZOO Dvůr Králové 35 km, obří sladkovodní akvarium apod. v  Hradci Králové 35 km, Deštné v Orlických horách horské a sportovní středisko zimních a letních sportů 20 km, opevnění z r. 1939 tvrz Dobrošov 15 km.

Výlety pro skupiny:

Celodenní  - Pískovcové Teplicko-adršpachšské skály, skalní město, lze vlakem, autobusem 35 km lze, se zastavit v Jiráskově Hronově nebo navštívit kláštěr v Broumově. - Zámek Opočno s bohatým inventářem, spojené s koupáním v koupališti Broumar vzdálené od sebe 1,5km, lze autobusem 11 km.  -Náchodský zámek, projít náchodskou pěší zónu a pak autobusem na pevnostní opevnění z r. 1939 tvrz Dobrošov, zpět pěšky 9 km přes Peklo, dřevěná restaurace a mlýn, památkové stavby z r. 1909 arch. D.Jurkoviče, cesta dál vede hlubokým údolím řeky Metuje, lze zajistit polsky mluvícího průvodce za nízký poplatek. - Babiččino údolí v Ratibořicích se zámkem, Česká Skalice se školou Boženy Němcové, náměstí, kemp Rozkoš s atrakcemi tobogány, šlapadla, surfy, apod.autobusem. - ZOO a safari (i noční) Dvůr Králové, lze se zastavit při cestě na zámku Kuks a v nedalekém lesním Betlému se sochami Matyáše Brauna, autobusem, lze i přes Jaroměř, Josefovskou pevnost. - Do Hradce Králové 35 km, mezi četnými pamětihodnostmi  Starého náměstí, muzea a atrakcemi krajského města nevynechat obří sladkovodní akvárium apod.  a p  autobusem, vlakem. - Pro turisty v létě, v zimě výlet do Deštného 22 km autobusem, a na vrcholky Orlických hor Velká Deštná, Masarykova chata, Vrchmezí a  na autobus zpět nebo po turistické stezce, lze se vykoupat v koupališti v Bystrém.

Krátké vycházky do blízkého okolí :
Slavoňovský dřevěnný kostelík z 15. století, Klopotovské údolí, Mertova díra, pozůstatek těžby stíbra ve středověku, obora se zvířaty, jelínky a divokými prasaty. Vycházka do městské památkové rezervace, historické náměstí se zámkem a zahradami nebo 5 km do Pekla údolím řeky Metuje, či do poutního místa Rokole též s pramenem a křižovou cestou a pod.

Koupaliště:

Kemp Rozkoš 9 km, travnatá pláž, betonový vlez, dno bahnité, tobogány, půjčovna loděk, šlapadel, surfů.

Broumar 11 km, 20 Kč/den dítě 10 Kč/den, bazén 50 m, dětský 25 m, voda z vrtu. Bystré 6 km přírodní zdroj vody, doprava případně linkovým autobusem.

Dobruška 9 km s krytým bazénem  25m 20 Kč/hod, dítě 15 Kč hod. Krytý bazén Náchod + koupaliště 9 km, Koupaliště Jaroměř 22 km.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI