Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko a SKI areál Sedloňov

 

 

Informace

Popis

Lyžařský areál Sedloňov

Lyžařský areál a snowpark SkiSedloňov je vhodný pro lyžující rodiny s dětmi nebo lyžaře či začínající snowboardisty hledající klidné prostředí s minimálními frontami zvláště ve všední dny. Jedny z nejpříznivějších cen v okolí a večerní lyžování pro veřejnost při výkonném halogenovém osvětlení dělají z areálu atraktivní místo i pro lyžařské výcviky. Možnost občerstvení v nově zastřešených prostorách nebo vybavená Půjčovna-servis lyží a snowboardů či Školička SKI a SNB jsou jistě dalšími benefity pro navštívení Sedloňova. Tradiční jsou i snowboardové závody a Rampušákovo loučení se zimou s vloženým závodem na dobových lyžích na samý závěr sezóny... Pro návštěvníky areálu je připraveno vyhrazené parkování zdarma.

 Majitelem-správcem Lyžařského areálu a snowparku v Sedloňově je dobrovolná příspěvková organizace TJ Sokol Sedloňov jako jediný vlastník. Na provozu areálu se podílejí jak členové Tělovýchovné jednoty Sokol Sedloňov, tak řádní zaměstnanci a dobrovolní nadšenci z řad veřejnosti.

Provozní doba

pondělí: 9:00 - 16:00 hod.
úterý:    9:00 - 16:00 hod.
středa:   9:00 - 16:00 a 17:00 - 20:00 hod.
čtvrtek:  9:00 - 16.00 hod.
pátek:    9:00 - 16.00 hod.
sobota:   9:00 - 16:00 a 17:00 - 20:00 hod.
neděle:   9:00 - 16:00 hod.

Večerní lyžování a snowboarding

Na hlavní sjezdovce je nainstalováno výkonné halogenové osvětlení (splňuje normy EU). Intenzivní světlo umožňuje bezpečnou jízdu po celé délce sjezdovky. Sjezdovka je před večerním lyžováním upravena rolbou. Pravidelně každou středu a sobotu večerní lyžování pro veřejnost (17:00-20:00 hod.). Aktuálně se informujte na tel.: 739 400 825.

Mimo dny pro veřejnost nabízíme možnost pronájmu na objednávku. Hodina pronájmu večerního lyžování 2.300 Kč. Dvě hodiny pronájmu 3.800 Kč. Nabídka vhodná např. pro firemní motivační sportovní večer...

Zasněžování sněžnými děly

O důkladné zasněžení sjezdovky se starají tři sněžná děla v souběžném provozu. Pravidelné technické zasněžování areálu a vytváření sněžných zásob umožňuje pokrýt období bez přírodního sněhu kvalitním technickým sněhem. Děla jsou také využívána pro tvorbu bezpečných skoků pro snowboardisty kde nehrozí vytátí dopadu na travnatý povrch.

Tři upravované sjezdovky

Sjezdovky jsou pravidelně upravovány výkonnou rolbou Kässbohrer 240 D, hlavní sjezdovka i před večerním lyžováním.

a) 250 m dlouhá sjezdovka - převýšení 54 m
b) 500 m dlouhá sjezdovka - vhodná pro děti
c) 150 m dlouhá sjezdovka u dětského vleku

Teleskopický vlek

Teleskopický vlek TLV12 s kapacitou osob 700 osob za hodinu obsluhuje obě sjezdovky (250 a 500 m) i snowpark. Začátečníkům je obsluha připravena poskytnout pomoc při nastupování. Vstup na vlek probíhá přes turniket pro čipové jízdenky.

Dětský vlek

Kapacita 316 osob za hodinu. Upravená, 150 m dlouhá sjezdovka s mírným klesáním, je vhodná pro výuku dětí na lyžích i snowboardech. Platí zde i jízdenky z teleskopického vleku.

Mini Snowpark

 Dle sněhových podmínek je možné zkoušet triky na luxusním skoku BigAir s plně sněhovým dopadem nebo na porůznu roztroušených skočkách. Dále je k dispozici Rail 6 m, Lámačka 2,5x3 m, FootballRail 4 m.

Rychlé občerstvení - v teple krbových kamen

Pod střechou a v teple krbových kamen nabízí občerstvení: párek v rohlíku, klobásy, hranolky, sladkosti, teplé nápoje, alkoholické i nealkoholické nápoje pro znavené lyžníky...

Půjčovna + Servis lyží a snowboardů

130 párů carvingových lyží, 40 snowboardů, 150 párů bot a holí, přilby, mazání lyží, broušení hran, kompletní servis na strojích TOKO, prodej SKI a SNB vybavení (vosky, rukavice, čepice, ...).

 

Školička SKI & SNB

Zavedená školička lyžování a snowboardinku s kanceláří v budově bývalé Základní školy (100 m) - akreditovaní instruktoři, dětský provazový vlek, dětské hřiště, stoupací koberec, ...

 

Webcamera

První webová kamera v Sedloňově s pohledem na hlavní sjezdovku areálu. Třicetisekundové snímkování umožňuje zhodnocení obsazenosti vleku a také náhled pokrytí svahu sněhem: webcamera

WC

Zdarma v budově vleku

Parkování

Zdarma v t

 

 

Tipy na další lyžařské areály v oblasti Orlické hory

 

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Ubytování v okolí ski areálu

Penzion Hrad Sedloňov - rekreační objekt

100 m od Lyžařského areálu v Sedloňově. Nově zrekonstruovaný objekt v centru obce. Pět prostorných apartmánů o celkové kapacitě 23 lůžek. Rozmístění lůžek: 1x6, 1x5 (+ možnost přistýlky), 2x4 a 1x2 lůžka. Apartmány mají dvě samostatné ložnice. K dispozici navíc jeden samostatný 2-lůžkový pokoj se sociálním zařízením. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout (varná dvou plotna, mikrovlnka, chladnička, varná konvice, nádobí). Vytápění elektrickými přímotopy s možností vlastní regulace. Každý apartmán je vybaven televizorem. V přízemí objektu je lyžárna, TV-SAT, wifi pro připojení k Internetu a bar s občerstvením. Přízemí objektu má bezbariérový přístup. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a Královéhradeckým krajem. Pro ubytované sleva na lyžařském vleku SkiSedloňov.

 

Chata ROUBENKA - rekreační objekt

Vybavení: 1 x 2 lůžka, 3 x 4 lůžka, 1 x 5 lůžek, společenská místnost s televizí 20 míst, vybavená kuchyň s jídelnou 24 míst, 2 lednice, sporák, mikrovlnka. Cena 200 Kč za lůžko. Vlek 100 m od chaty. Stravování v místní restauraci, nebo vlastní na chatě. Nápoje k dostání u správce chaty.

 

Ubytování Školka Sedloňov - rekreační objekt

Celoroční ubytování v centru obce s kapacitou 25 lůžek. Vybavená kuchyň, televize, satelit, společné soc. zařízení se sprchovými kouty a WC zvlášť pro muže a ženy, společnská místnost. U objektu velký pozemek s možností parkování, stanování a venkovním ohništěm. Restaurace, lyžařský areál a obchod cca 150 m.

 

Penzion Zlatá Koruna - rekreační objekt

Nově zrekonstruovaný objekt v centru obce, 30 m od Lyžařského areálu v Sedloňově. Celoroční ubytování s kapacitou 13 lůžek. Dva apartmány - 1x5 a 1x4+4. Každý apartmán má koupelnu s vlastním sociálním zařízením a kuchyní (sporák, mikrovlnka, chladnička, varná konvice, nádobí). Navíc je vybaven TV-SAT, zásuvkou pro připojení k Internetu (nově WIFI). Parkoviště u objektu. Týdenní pobyty od soboty do soboty.

 

Chalupa SEDLOŇOV - rekreační objekt

Vybavení: ložnice - dvě patrová lůžka, obývací ložnice - dvě lůžka a 2 přistýlky, kuchyňka s vybavením - varná konvice, mikrovlnná trouba, el. sporák, chladnička, studená a i teplá voda. Další vybavení dětská postýlka, barevná televize, satelit, rádio, WC, koupelna. Akumulačními kamna.

 

Ubytování u Libřických - rekreační objekt

2 apartmány s vlastním sociálním zařízením - 1x3 a 1x3+4. Možnost přistýlek. Kuchyň: sporák s keramickou deskou a horkovzdušnou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička a mrazák. Společenská místnost: televize, Internet, satelit. Lyžárna, kolárna, stolní tenis, šipky, orbitrek. Parkování u objektu.

 

Sedloňov čp. 6 - ubytování v soukromí

Celoroční ubytování v centru obce s kapacitou 8 lůžek. Vybavená kuchyňka, televize, rozhlas, lednice, varná konvice, plynový sporák, koupelna s vanou, WC, vytápění UT, samostatný vchod. Možnost parkování u objektu.

 

Apartmány U Kožešníků - rekreační objekt

Pět apartmánů pro 4-5 osob, každý apartmán je vybaven kuchyňkou, BTV, vlastním WC a sprchou. K dispozici velká společenská místnost s BTV, SAT, DVD, stáčecí zařízení - minibar. Parkování na vlastním pozemku u objektu. K objektu náleží i velké travnaté hřiště, prolézačky, pískoviště, houpačky atd.

 

Sedloňov č.p. 43 - rekreační objekt

Ubytování ve stylově zařízené chalupě pro 6 osob + 2 přistýlky. Parkování přímo u objektu, 500 m od lyžařského vleku.

 

Sedloňov čp. 65 - rekreační objekt

Celoroční ubytování 1 km od lyžařského vleku. Možnost parkování.

 

Horská chalupa KOČMÍD - rekreační objekt

Celoroční ubytování ve stylově zrekonstruované poloroubené chalupě pro 16 osob+dětská postýlka. K dispozici 5 ložnic: 2x2, 1x3 +dětská postýlka,1x4, 1x4 +přistýlka, 3x koupelna s WC (2x sprchový kout, 1x vana). Nová plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, myčkou, 2x kombinovaným sporákem, mikrovlnkou, varnou konvicí, 2 lednicemi a mrazákem, obývák-2x sedací souprava, BTV+SAT,DVD, v celé chalupě WIFI připojení na internet, minisystém, chladící a stáčecí zařízení na sudové pivo, stůl na stolní tenis, vlastní rybník, bazén, travnaté hřiště na volejbal, ohniště, zahradní gril. Vytápění elektrokotlem. Domácí zvíře dovoleno. Možnost parkování. Týdenní pobyty

 

Chalupa U Kožešníků - rekreační objekt

Velká rekreační chalupa vhodná pro rodinou rekreaci nebo sportovně založené skupiny. Čtyři ložnice, společenská místnost s BTV, SAT, DVD, ústřední topení. Velká kuchyň, 2x WC, 2x samostatná sprcha. Lyžárna. Parkování na vlastním pozemku u objektu. Vedle chalupy volejbalové hřiště, houpačky, prolézačky, pískoviště.

 

Chata Pod Čihalkou - Olešnice v Orlických horách - čp. 222

Na klidném místě asi 3 km za Olešnicí - 200 metrů od horského hotelu Čihalka. Vybavená kuchyň, jídelna pro 20 osob, spol. místnost s barevným televizorem, kolárna/lyžárna. Chata je vybavena plynovým topením a teplou vodou. V patře jsou čtyři čtyřlůžkové pokoje. Možnost parkování pod chatou.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI