Rodinný penzion Míša

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na ideálním klidném místě na Staré cestě mezi Velkou Úpou a Pecí pod Sněžkou. Penzion je snadno dostupný pěšky i autem. Celoroční parkování přímo u penzionu je zdarma. Penzion nabízí příjemné, útulné domácí prostředí, ubytování se snídaní (švédský stůl) nebo polopenzí. Posezení na slunné terase s nádherným výhledem do okolí. Posezení na letní terase u pensionu s možností grilování. Celoroční provoz. Stravování: se snídaní (formou švédského stolu) nebo s polopenzí. Plná penze je možná dle dohody pro skupiny. Ubytování je vhodné jak pro individuální rekreaci, tak také firemní setkání a semináře. Jídelna a společenská místnost slouží jen pro ubytované hosty. Útulné 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Připojení k Wifi zdarma.

 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Kam v okolí?

Zimní aktivity: k hlavnímu lyžařskému areálu je cca 15 min., je možné použít zdarma skibus (zastávka 5 minut od pensionu) nebo přibližovací vlek. K nejbližší lyžařské sjezdovce Portášky (3-sedačková lanovka, zasněžování, večerní lyžování) je to od nás cca 8 min.
Běžecké trasy – Krkonošská magistrála – upravované trasy. Dále je možno navštívit fitnesscentrum, kuželky, bowling, diskotéku, v hotelu Horizont bazén, saunu, solárium, squash, ricochet.
Půjčovny lyžařského a sportovního vybavení a lyžařské školy jsou v centru Pece i ve Velké Úpě.
Letní aktivity: pěší turistika, cykloturistika, tenis, fitness atd., jednodenní poznávací výlety s průvodcem po okolí, autobusové jednodenní výlety: Skalní město Adršpach, ZOO – Safari Dvůr Králové, klášter v Broumově, zámek v Náchodě, v Novém Městě nad Metují, Opočně a další. Koupání – v Sejfech, v Trutnově, Dolce u Trutnova, Čistá.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI