Roubená chalupa "Pod skalami"

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa se nachází cca 400 m od Prachovských skal, patřících do chráněné krajinné oblasti Český ráj. Chalupa je stavebně rozdělena tak, aby ji bylo možno pronajímat buď pro větší počet osob se 2 kuchyňkami, 2 ložnicemi a celým sociálním zařízením  nebo mimo letní prázdniny i pro menší počet osob, kdy část chalupy je uzavřena a k dispozici je 1 kuchyňka, špajzka, velká obývací místnost v přízemí, chodba, 1/2 soc.zařízení v přízemí (1 koupelna se sprchou, 1 WC) a v patře 1 ložnice a další WC. Velká zahrada kolem chalupy s ovocnými stromy tvoří uzavřený celek a je ohraničena  živými ploty. Venkovní ohniště (k dispozici větve na oheň, případně možno přikoupit špalky 4 Kč/kg), terasa se zahradním nábytkem, zastřešený altán se stoly, lavicemi a zahradním grilem (grilovací uhlí je možno u nás zakoupit). Pro děti jsou k dispozici 2 dětské houpačky, skluzavka, pískoviště s vybavením, 2 branky a míče na malý fotbálek. Dále nabízíme badminton a líný tenis. Na požádání bazének pro nejmenší. Půjčovna a úschovna kol. Kryté stání pro 2 auta, další auta mohou parkovat na uzamykatelném dvoře.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI