Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Růžová chalupa U Šimánků - Rtyně v Podkrkonoší

Informace

Popis

Růžová chalupa U Šimánků - rekreace Adršpach

Idylické ubytování na úpatí Krkonoš ‒ se vším komfortem v každém ročním období. Růžová chalupa u Šimánků se nachází v malebném městečku Rtyni v Podkrkonoší v blízkosti známých Adršpašských skal s možností nejrůznějších aktivit a výletů jak v létě, tak i v zimě. V nedalekých Krkonoších je množství lyžařských sjezdovek, věhlasná zoologická zahrada se safari ve Dvoře králové a celá řada hradů i zámků. Chalupa má celkovou kapacitu dvaceti čtyř lůžek včetně apartmánu a studia se separátními vchody. Každá část objektu má kompletně zařízenou kuchyň a koupelnu. Ubytování je ideální i pro rodiny s dětmi a čtyřnohými mazlíčky. Chalupa je oblíbená také pro pořádání svateb, srazů a jiných akcí.

Chalupa je stylově zařízená se vším komfortem a s láskou udržovaná. Na velké oplocené zahradě se nachází krytý vyhřívaný bazén se saunou, venkovním posezením, grilem a ohništěm s dostatkem palivového dřeva.

 

Vybavení a služby

  • V přízemí objektu je samostatný apartmán pro 4 osoby a centrální obytná místnost s krbem a jídelním koutem, ložnice se dvěma lůžky, dvě samostatné koupelny s vanou, WC, bidetem, sprchou a automatickou pračkou.
  • V kuchyni je varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka na nádobí, kávovar.
  • V podkroví je centrální ložnice se sedmi lůžky a velká obytná hala s televizorem, satelitem a s možností napojení na internet přes Wi-Fi.
  • V případě potřeby lze připravit další lůžka na rozkládacích gaučích.
  • V ceně za ubytování jsou zahrnuty lůžkoviny voda a energie.

 

 

Rekreace a služby v okolí

V létě Růžová chalupa nabízí možnost rekreace s malými dětmi přímo na zahradě, kde je zahradní nábytek, venkovní gril, pískoviště, stolní tenis. Koupání na přehradě Rozkoš, rybnících Špinka a Brodský u Červeného Kostelce nebo na koupalištích v Náchodě, Malých Svatoňovicích, Jaroměři a Trutnově (vyhřívaný bazén). Kryté bazény jsou v Trutnově a Náchodě a v Kudowa Zdroj v Polsku.

Mezi turistické zajímavosti v nejbližším okolí Růžové chalupy patří Adršpach, Hvězda, Jestřebí hory, Ratibořické údolí, Peklo, Dobrošov. Zájemcům o kulturní památky lze doporučit zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Ratibořice, Opočno, barokní komlex Kuks klášter Broumov. V okolí je síť cyklistických tras, možnost pronájmu tenisového kurtu, golfové hřiště je v dosahu 20km.

V zimě pro milovníky sjezdového lyžování jsou v nejbližším okolí lyžařské areály Mladé Buky, Prkenný důl u Žacléře a Petříkovice. Jánské lázně jsou vzdáleny cca 20km. Běžecké trasy jsou v nejbližším okolí, v Jestřebích horách jsou upravované trasy. Ideální poloha pro cykloturistiku. Obchod a tři restaurace jsou v místě.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Rtyně v Podkrkonoší a okolí

Historické městečko Rtyně v Podkrkonoší leží v centru Podkrkonošské kotliny a je ideálním místem pro poznání řady kulturních památek a přírodních zajímavostí. Výlety lze podnikat pěšky, na kole, autem, ale i autobusem a vlakem. V blízkosti jsou Ratibořice, zámky Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, barokní komplex Kuks, Broumovsko s unikátní skupinou barokních kostelíků, a významným klášterem. Významná muzea jsou v Malých Svatoňovicích - bratří Čapků, ve Rtyni v Podkrkonoší - muzeum hornictví a selského povstání, v Červeném Kostelci a České Skalici - muzea Boženy Němcové.

Rozhledny, vrchy a opevnění lze najít na Žaltmanu, Turově, Dobrošově, na Hvězdě.

Pískovcové skály v okolí jsou Adršpašské skály, Teplické, Ostaš, Gory Stolowe. Dalším oblíbeným výletním cílem během celého roku je ZOO Safari ve Dvoře Králové, údolí řeky Metuje v Pekle.

V zimě pro milovníky sjezdového lyžování jsou v nejbližším okolí lyžařské areály Mladé Buky, Prkenný důl u Žacléře, a Petříkovice. Janské Lázně jsou vzdáleny cca 25 km. Běžecké trasy jsou v nejbližším okolí, v Jestřebích horách jsou upravované.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI