Safari Kemp

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Safari kemp - ubytování Zoo Dvůr Králové

Nabízíme ubytování v africkém stylu nejen v Hotelu Safari, ale i v Safari kempu, který je součástí areálu ZOO Dvůr Králové. Ze svého bungalovu, stanu nebo karavanu můžete navíc po celou dobu pobytu ve dne i v noci pozorovat divoká africká zvířata, stejně jako je tomu v kempech afrických národních parků. U nás máte stále něco navíc. Atraktivní prostředí, atmosféru pravé dovolené a zážitky, o které se rádi podělíte. Během letní sezony je pro návštěvníky otevřeno Africké safari, přístupné vlastními  vozy či autobusy návštěvníků. Pokud má někdo zájem o jízdu s odborným komentářem, může využít doplňkové služby – jízdu Safaribusem nebo Večerní safari.

 

Africké safari

K jízdě po Africkém Safari lze využít i nové Safaribusy zoo, které byly poprvé v její historii vyrobeny přímo pro Africké safari. Nabízejí pohodlnou, pomalou jízdu s možností  pozorování zvířat. Fotografové určitě ocení plynulý pohyb Safaribusu, který umožňuje fotografovat zvířata jako v africké přírodě.

Projížďky Safaribusem s odborným komentářem probíhají od 9 do 18 hod. Autobusy jezdí dle kapacity návštěvníků.

 

Večerní safari

Večerní safari nabízí ZOO Dvůr Králové jako jediná v Evropě! Tma a  nasvětlená zvířata dělají dokonalý dojem pravé divočiny. Večer poznáte jak doopravdy žijí.

Na Večerní safari je nutné si koupit zvláštní jízdenku na pokladně od 19:30.

 

Ubytování v Safarikempu

 • 5 afrických bungalovů. Každý z nich je rozdělen na 2 bytové jednotky. Tj. celkem 20 pevných lůžek a až 40 přistýlek       
 • 37 karavanových stání o cca 100m2
 • 36 stanových míst
 • 3 Africké stany Sudan, Kenya, Etiopia až pro 6 osob
 • 2 luxusně vybavené karavany Sleepwa pro 4 osoby
 • 22 elektrických přípojek se 4 zásuvkami 10A

 

Služby v Safarikempu

Zdarma je k dispozici pro všechny ubytované venkovní bazén a vířivka s přilehlým sociálním zařízením, dětské hřiště, hřiště se sítí a pingpongové stoly, připojení k internetu (wi-fi), zapůjčení grilů, pitná voda po celém areálu a vstup na vyhlídku. Za poplatek pak můžete využívat půjčovnu sportovního náčiní, minikár pro děti, pračku a sušičku, zapůjčení redukce nebo prodlužovacího kabelu a v neposlední řadě také prodejnu s drobným zbožím přímo na recepci.Určitě oceníte i sezónně otevřený bufet Banua. Recepce Safarikempu dále zajišťuje dokoupení stravování (snídaně, polopenze, plná penze), dokoupení vstupenek se slevou nebo zážitkových programů a tvorbu dárkových poukazů na ubytování v Safari kempu.

Sezónní Bufet Banua

V kempu je Banua Bufet, který má každé ráno čerstvé pečivo, čerstvě praženou kávu, kakao, čaj….Stačí, když nám nahlásíte, že máte zájem:-).

 

Služby pro firmy

Safari kemp nebo Hotel Safari  (ZOO Dvůr Králové a.s.) je díky rozlehlým prostorám ideálním místem pro uspořádání vaší konference, školení, oslavy či teambuildingové akce. K dispozici je zde několik různých sálů s technickým vybavením.

 

Tipy na kempy v oblasti Královéhradecko

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 12 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI