Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Safari Kemp

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Safari kemp - ubytování Zoo Dvůr Králové

Nabízíme ubytování v africkém stylu nejen v Hotelu Safari, ale i v Safari kempu, který je součástí areálu ZOO Dvůr Králové. Ze svého bungalovu, stanu nebo karavanu můžete navíc po celou dobu pobytu ve dne i v noci pozorovat divoká africká zvířata, stejně jako je tomu v kempech afrických národních parků. U nás máte stále něco navíc. Atraktivní prostředí, atmosféru pravé dovolené a zážitky, o které se rádi podělíte. Během letní sezony je pro návštěvníky otevřeno Africké safari, přístupné vlastními  vozy či autobusy návštěvníků. Pokud má někdo zájem o jízdu s odborným komentářem, může využít doplňkové služby – jízdu Safaribusem nebo Večerní safari.

 

Africké safari

K jízdě po Africkém Safari lze využít i nové Safaribusy zoo, které byly poprvé v její historii vyrobeny přímo pro Africké safari. Nabízejí pohodlnou, pomalou jízdu s možností  pozorování zvířat. Fotografové určitě ocení plynulý pohyb Safaribusu, který umožňuje fotografovat zvířata jako v africké přírodě.

Projížďky Safaribusem s odborným komentářem probíhají od 9 do 18 hod. Autobusy jezdí dle kapacity návštěvníků.

 

Večerní safari

Večerní safari nabízí ZOO Dvůr Králové jako jediná v Evropě! Tma a  nasvětlená zvířata dělají dokonalý dojem pravé divočiny. Večer poznáte jak doopravdy žijí.

Na Večerní safari je nutné si koupit zvláštní jízdenku na pokladně od 19:30.

 

Ubytování v Safarikempu

 • 5 afrických bungalovů. Každý z nich je rozdělen na 2 bytové jednotky. Tj. celkem 20 pevných lůžek a až 40 přistýlek       
 • 37 karavanových stání o cca 100m2
 • 36 stanových míst
 • 3 Africké stany Sudan, Kenya, Etiopia až pro 6 osob
 • 2 luxusně vybavené karavany Sleepwa pro 4 osoby
 • 22 elektrických přípojek se 4 zásuvkami 10A

 

Služby v Safarikempu

Zdarma je k dispozici pro všechny ubytované venkovní bazén a vířivka s přilehlým sociálním zařízením, dětské hřiště, hřiště se sítí a pingpongové stoly, připojení k internetu (wi-fi), zapůjčení grilů, pitná voda po celém areálu a vstup na vyhlídku. Za poplatek pak můžete využívat půjčovnu sportovního náčiní, minikár pro děti, pračku a sušičku, zapůjčení redukce nebo prodlužovacího kabelu a v neposlední řadě také prodejnu s drobným zbožím přímo na recepci.Určitě oceníte i sezónně otevřený bufet Banua. Recepce Safarikempu dále zajišťuje dokoupení stravování (snídaně, polopenze, plná penze), dokoupení vstupenek se slevou nebo zážitkových programů a tvorbu dárkových poukazů na ubytování v Safari kempu.

Sezónní Bufet Banua

V kempu je Banua Bufet, který má každé ráno čerstvé pečivo, čerstvě praženou kávu, kakao, čaj….Stačí, když nám nahlásíte, že máte zájem:-).

 

Služby pro firmy

Safari kemp nebo Hotel Safari  (ZOO Dvůr Králové a.s.) je díky rozlehlým prostorám ideálním místem pro uspořádání vaší konference, školení, oslavy či teambuildingové akce. K dispozici je zde několik různých sálů s technickým vybavením.

 

Tipy na kempy v oblasti Královéhradecko

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI