Srub Karolina

 

Informace

Popis

Srub Karolina je dobře umístěn, přímo pod sjezdovkami, které uvidíte ze svého pokoje nebo balkonu, na dohled sedačkové lanovky. Od nás nemusíte za lyžováním docházet nebo dojíždět, lyže nasadíte hned „za dveřmi“. Pro hosty máme připraveno sedm stylových pokojů, ve kterých ubytujeme až 22 hostů. V prostorách srubu Karolina Vám nabízíme ubytování pro 22 osob. Lůžka jsou rozdělena v šesti pokojích v patře (čtyři z nich mají balkon s posezením) a jednom bezbarierovém v přízemí. Pro Vaše malé děti máme připravenu k zapůjčení i dětskou postýlku. Každý pokoj má své sociální zařízení (sprchový kout, WC) a satelitní TV. Bowling srubu Karolina disponuje třemi plně automatizovanými drahami. Své výkony můžete sledovat a porovnávat skórovací LCD obrazovce. Atmosféru skvěle doplňuje moderní design s UV efekty a plně vybavený bar.

 

KOLIBA

Chcete pro sebe, přátele, rodinu nebo zaměstnance uspořádat větší akci, večírek nebo třeba firemní školení? Domluvte si u nás Kolibu a určitě nebudete zklamáni. Koliba nabízí stylový prostor, ve kterém najdete bar, posezení až pro 45 osob a jedinečný pohled na velké grilovací ohniště, kde před Vašima očima připravíme pochoutky dle Vašeho přání.

Suroviny dodáváme z vlastní ekofarmy. Maso před grilováním připravujeme poctivě, dle starých a osvědčených postupů a receptur, ctíme to, že vše má „svůj čas a potřeby“. Výsledkem je bezkonkurenční chuť a kvalita, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po odjezdu. Proces přípravy nakonec můžete i sami sledovat.

Koliba je ozvučena, budete-li chtít, můžeme zajistit pro Vaši akci živou hudbu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI