Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Sruby Ranch Gallop

 

Informace

Popis

Ranch Gallop - ubytování v sedle Adršpach

Pokud vás láká aktivní dovolená a přemýšlíte, jak strávit svůj volný čas – pak je pro vás ideálním řešením dovolená v sedle či ubytování ve stylových srubech na našem ranči. Ranch Gallop je situovaný v obci Vápenka u Stárkova, v nádherném prostředí Adršpašských skal. Na turisty zde čekají nevšední zážitky v tichém a klidném, přírodou obklopeném místě. Romantické ubytování je připraveno ve stylových srubech či originálních indiánských obydlí. Kapacita ranče je pro 24 osob.

 

Ubytování na Ranči

Celý ranč se skládá ze srubu rančera, Strážní věžičky, Trading Postu, Mandan house - indánského obydlí, stodoly a stylové sauny. Těšit se můžete také na přírodní jezírko a desítky hektarů pozemku s ohradou s americkými bizony a koňmi, které patří k ranči. Parkování je řidičům umožněno pár metrů od ranče.

V letních měsících je možné tábořit i v teepe. Máme zde stylové koupání s horkou vodou a lze si objednat i saunu. Suché WC.

 

Pokoje na ranči

Strážní věžička se 4 místy dole a 7 osob + 1 přistýlka nahoře a Srub Trading Post se 4 místy a přistýlkou nabízejí stylové ubytování na matracích s dekou a polštářem. Teplo ve srubech zajišťují krbová kamna. K životu na divokém západě patří také vaření na ohni, suché wc a koupání ve vaně za plentou. Sruby mají ve vybavení krbová kamínka s plotnou, základní kuchyňské vybavení, lednici, rychlovarnou konvici a venkovní posezení na terase. Kousek od vany je menší srub se saunou, nad kterou se nabízí ubytování pro další dvě osoby. Kapacita ranche je 22 osob + možnost postavení stanu. Domácí mazlíčci nejsou vítáni.

 

Jízda na koni

Pokud vás láká aktivní dovolená a přemýšlíte, jak strávit svůj volný čas - pak je pro vás ideálním řešením dovolená v sedle. Vyjížďky po zdejším okolí jsou příjemným zážitkem pro každého. Putování přírodou v okolí Adrspašsko teplických skal a Jestřebích hor přináší vždy nějaké dobrodružství a spousty hlubokých dojmů.

Zdejší krajina je kopcovitá, skalnatá a lesnatá. Louky, které mění tempo vyjížďky, lesy, které poskytují stín a příjemný chládek v parných letních dnech, potůčky a jezírka, řeky a mlhavá údolí lemovaná strmými svahy, hřebeny, jejich přejíždění skýtá nádherný pohled do širokého okolí. Zkrátka jízda pohádkovou krajinou, během které člověk zapomíná na problémy všedního, každodenního života ve vás zanechá jistě příjemné vzpomínky a přinese vám vyjímečné a nezapomenutelné zážitky.
Blíže k vyjížďkám

 • Vyjížďky jsou určeny osobám s alespoň základními zkušenostmi s jízdou na koni. Jezdí se tedy volnou krajinou.
 • Těm, kteří mají skutečně málo zkušeností nabízíme spíše kratší vyjížďky max.
 • 2 hodiny. Jezdcům doporučujeme delší vyjížďky, což znamená cca. 4 hodiny v sedle. S pauzou na oběd se jedná o téměř celodenní výlet.
 • Jízda na koni a příroda vytvářejí jedinečné spojení pro nevšední zážitky.
   

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI