Ubytování Marta Zmátlíková

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám ubytování v Českém ráji, v obci Vrbice vzdálené 10 Km od Jičína ve směru na Hradec Králové. K dispozici je celý prostorný, zděný, přízemní rodinný dům s velkým oploceným travnatým dvorem, na kterém je možnost posezení u ohniště, či ve stínu slunečníku nebo můžete relaxovat na zahradních lehátkách. Na dvoru je též možné parkovat. Ubytovací část tvoří - veranda, velká kuchyň s odpočinkovým koutem vybavená plynovým sporákem, lednicí, nerezovým dřezem s T a ST vodou, pečenkou a rychlovarnou konvicí. Je možnost ubytovat maximálně 5 osob + 3 přistýlky v samostatném pokoji (válendy, skříňka, šatní skříň). Sociální zařízení - WC, sprchový kout s T a ST vodou, umyvadlo. Pobyt je vhodný pro turistiku, cykloturistiku, návštěvu kulturních památek, odpočinek u vody (známé Jinolické rybníky). V případě nepříznivého počasí je možné navštívit Aquacentrum v Jičíně s tobogánem, výřivkou, parní lázní, 2 bazény. Je možné též využití jízdy na koni v nedalekých Robousích.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI