Ubytování Marta Zmátlíková

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám ubytování v Českém ráji, v obci Vrbice vzdálené 10 Km od Jičína ve směru na Hradec Králové. K dispozici je celý prostorný, zděný, přízemní rodinný dům s velkým oploceným travnatým dvorem, na kterém je možnost posezení u ohniště, či ve stínu slunečníku nebo můžete relaxovat na zahradních lehátkách. Na dvoru je též možné parkovat. Ubytovací část tvoří - veranda, velká kuchyň s odpočinkovým koutem vybavená plynovým sporákem, lednicí, nerezovým dřezem s T a ST vodou, pečenkou a rychlovarnou konvicí. Je možnost ubytovat maximálně 5 osob + 3 přistýlky v samostatném pokoji (válendy, skříňka, šatní skříň). Sociální zařízení - WC, sprchový kout s T a ST vodou, umyvadlo. Pobyt je vhodný pro turistiku, cykloturistiku, návštěvu kulturních památek, odpočinek u vody (známé Jinolické rybníky). V případě nepříznivého počasí je možné navštívit Aquacentrum v Jičíně s tobogánem, výřivkou, parní lázní, 2 bazény. Je možné též využití jízdy na koni v nedalekých Robousích.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI