Ubytování U Brožů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v soukromí v centru města Pec pod Sněžkou. Kapacita penzionu je 10 osob. K dospozici jsou: 4 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a sat.TV a 1 dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením a sat.TV s možností 2 přistýlek. Společenská místnost s malou kuchyňkou (varná konvice, kávovar, mikrovlnka, lednice), Vlastní parkoviště. V letních měsících možnost grilování na ohništi. Možnost využití tenisového kurtu cca 30 m. Zdarma připojení k WIFI. Vstup psů po dohodě. Na pokoji – sociální zařízení, sat.TV. Parkování – přímo u objektu.
 

Aktivity

Zimní aktivity

    Malý vlek je blízko objektu. V zimě lyžování v Peci, k vlekům dojedete na lyžích nebo skibusem. Běžecké tratě, horská turistika.

 

Letní aktivity

    Pěší turistika, tenis, volejbal, v blízkosti dětské hřiště. Výlety do okolí - ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály a další.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI