Ubytování U Krtilů

 

 

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v Královehradeckém kraji ve Velkých Svatoňovicích, na úpatí Jestřebích hor, jenž jsou vstupní branou pro Krkonoše, Adršpach, Stolové hory a Kladské pomezí. K ubytování nabízíme dva apartmány v novostavbě domu stojícího na oploceném pozemku v poklidné části obce, 300m od hlavní komunikace.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlety

Aktivity pro každý den

Srdečně Vás zveme do našeho kraje, který nabízí pro všechny nepřeberné množství aktivit v krásné přírodě, v oblasti bohaté na kulturní a historické památky. Stačí si vybrat dle vašich zájmů. Při výběru Vám rádi pomůžeme.
Pro turisty

Adršpach, Krkonoše, Teplické a Jiráskovy skály, Stolové hory Kladska, Babiččino údolí u řeky Úpy a Jestřebí hory na jejichž úpatí stojí náš dům.
Kultura a historie

Muzeum Bratří Čapků, Boženy Němcové a Aloise Jiráska; kulturní památka Hospital Kuks se sochami v nadživotní velikosti od Matyáše Bernarda Brauna. Vojenské pevnosti Dobrošov, Josefov a mnoho dalších vojenských pevností a bunkrů, které lemují zdejší státní hranici. Zámky v Novém Městě nad Metují a Náchod, Ratibořický zámek a Broumovský klášter. Železničářské muzeum v Jaroměři, muzeum hraček v Kudowe (PL) a muzeum hasičů v naší obci. Toto vše v okruhu 30 km.
Sport a zábava

Zimní sportovní střediska pro lyžaře, běžecké tratě pro milovníky bílé stopy. Po celý rok ZOO ve Dvoře Královém, jízdy na koních v Janovicích. Vhlídkové lety na letištích v Jaroměři, Novém Městě nad Metují, Dvoře Králové a ve Vrchlabí. Koupání v Trutnově a aquaparku Kudowa (PL). Tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště a hřiště pro děti ve sportovním areálu v Havlovicích. Golfové hřiště ve Starých Bukách. Pro milovníky adrenalinu BMX park Úpice.

Záleží pouze na Vaší volbě.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI