Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování U Marie

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v soukromí v centru města Pec pod Sněžkou. Kapacita penzionu je 8 osob. Pokojer jsou 2 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, sat. TV a 2 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, sat. TV, s možností přistýlky. Penzion je bez stravy, ale je možnost dokoupit si snídaně. Služby v penzionu: společenská místnost s malou kuchyňkou (varná konvice, kávovar, mikrovlnka, lednice), zdarma připojení k WIFI, vstup psů po dohodě, na pokoji – sociální zařízení, sat.TV. Vlastní parkoviště (v zimě dojezd se sněhovými řetězy).
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity

Zimní aktivity

    Malý vlek je blízko objektu. V zimě lyžování v Peci, k vlekům dojedete na lyžích nebo skibusem. Běžecké tratě, horská turistika.

 

Letní aktivity

    Pěší turistika, tenis, volejbal, v blízkosti dětské hřiště. Výlety do okolí - ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály a další.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI