Ubytování U Vořechovských

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v soukromí "U Vořechovských" poskytne klid pro Vaši rekreaci přímo v centru Pece pod Sněžkou, několik minut od vleků a sjezdovek skiareálu Ski Pec. Možnost ubytování v příjemném prostředí ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. K dispozici lednice, rychlovarná konvice. stylový objekt horského typu. V zimě možnost uložení lyžařského vybavení. V létě možnost úschovy jízdních kol. Možnost zajištění stravování v blízké restauraci, cca 50 m. Výhodná poloha v klidné části Pece pod Sněžkou - do centra 3 min. chůze. Blízkost lyžařských středisek ( SkiResort  Pec pod Sněžkou,  Skiport Velká Úpa, Ski areál Malá Úpa, Skiareál Janské Lázně).Široká síť turistických stezek. Možnost parkování přímo u objektu. Relaxpark cca 300 m (bobová dráha, obří skuzavky, lanový park). Lanová dráha Sněžka vzdálena přibližně 1 000 m. Lanová dráha Hnědý vrch přibližně 800 m s nově postavenou rozhlednou.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI