Ubytování u Weissů

 

Informace

Popis

Ubytování nedaleko městečka Adršpach. Domek k pronajmutí je až pro 12 osob, ubytovat se lze ve 3 pokojích: dvoulůžkový s přistýlkou a vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, wc, sprchový kout), trojlůžkový ke kterému náleží sociální zařízení (umyvadlo, wc, sprchový kout) a čtyřlůžkový s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, wc, sprchový kout), kuchyň s jídelnou a rozkládací pohovkou (2 lůžka), TV pouze s DVD přehrávačem.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI