Velen - ubytování v soukromí

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám pobyt v pěkné chalupě u lesa v krkonošském lyžařském středisku Prkenný Důl u Žacléře. Pro hosty máme uvnitř k dispozici téměř 200 čtverečních metrů obytné plochy, kde se nachází pět ložnic (3x2 lůžka, 1x3, 1x4), dvě kuchyně, tři koupelny se sprchami a WC..

 jeden záchod s bidetem,
•  společenská místnost pro 13 osob se satelitní telelevizí a krbem a
•  komora na lyže, boty a sportovnípotřeby.
Topení je ústřední a stará se o něj majitel, který má v objektu vlastní byt se samostatným vchodem.
Chalupa se nachází na klidném místě u lesa asi 200 m od centra vesnice na velkém udržovaném soukromém pozemku, kde je možnost parkování pro Vaše auta, slunění, rekreační sportování i posezení u ohýnku či na terase.
Přímo v obci do vzdálenosti 1 km se nachází tři restaurace a dva lyžařské areály s celkem šesti vleky od 100 do 1100 m.
V okolí se nachází řada dalších přírodních, sportovních, historických kulturních, technických i vojenských památek, které najdete na dalších odkazech

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI