Vila Pramínek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vila Pramínek se nachází v obci Horní Maršov na úpatí Černé a Světlé hory na klidném místě v blízkosti lesa, 6 km od Pece pod Sněžkou. Ubytování nabízíme ve 2,3 a 5 lůžkových pokojích. Jeden 5 lůžkový pokoj s balkonem, má dvě samostatné místnosti. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení /prostorný sprchový kout, WC a umyvadlo/. Postele jsou vždy povléknuty, včetně ručníku na osobu. Dva z pokojů mají vlastní balkon.Na každém z pokojů je k dispozici barevná televize s teletextem.

 

K dispozici hostům je perfektně vybavená kuchyně :

 •     lednice
 •     mrazák
 •     varná deska
 •     multifunkční horkovzdušná trouba  
 •     mikrovlnná trouba
 •     dřez
 •     kompletně vybavená nádobím všeho druhu

Za použití kuchyně nejsou účtovány žádné poplatky za elektřinu a vodu.
 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní aktivity: V Horním Maršově jsou 3 lyžařské vleky (Třešňovka a Havranka - pomy a vlek Dášenka, vhodný pro výuku), půjčovny lyžařského vybavení a snowboardů, lyžařské školy. Kromě sjezdovek lze využít běžek na upravených běžeckých tratích - Krkonošská cesta (70km), Černá hora, Malá Úpa, Albeřice, Lysečiny, Rýchory. Výchozí trasy přímo od objektu. SKIBUS přepravuje lyžaře zdarma do skiareálu Pec pod Sněžkou (7km), Janské Lázně (5km), Malá Úpa (10km), Mladé Buky (7km) v pravidelných intervalech, včetně návratu. Noční lyžování v Peci pod Sněžkou,Janských Lázních a Mladých Bukách. Možnost koupání v krytém bazénu v Trutnově a v Peci na hotelu Horizont. Aquapark v Liberci a v Hradci Králové. Další aktivity - bowling, squash, ricochet, vířivá vana, sauna.

Letní aktivity: Vila Pramínek má ideální polohu pro turistické výlety do východní i západní části Krkonoš. Lanovka na Černou horu nebo na Sněžku, odtud trasy Výrovka, Liščí hora, Růžová hora, Luční bouda, Kozí hřbety, prameny Labe atd. Mléčná farma na Valšovkách (Vlašské boudy) - ochutnávka domácích produktů. Okolí nabízí mnoho možností pro cykloturistiku - značené cyklotrasy, naučné stezky Krkonošským národním parkem. Lanovka na Černou horu vám vyveze kolo zdarma. S výběrem vhodné trasy rádi poradíme. Vhodné pobyty pro sběr hub a borůvek. Půjčovna horských kol (doporučujeme přivézt si kolo vlastní). Po domluvě předem zajistíme vyjížďky na koních přírodou. Koupání - bazén u objektu (6m), přírodní koupaliště v Mladých Bukách, městské koupaliště v Trutnově (15km) s tobogánem, přírodní koupaliště Čistá (10km). Výlety - ZOO Dvůr Králové nad Labem (20km), zámek Kuks (30km), Babiččino údolí - Ratibořice (40km), Adršpašské skály (30km) - skalní město a skalní jezírko s jízdou na lodičkách.
 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI