Apartmány Claus Benecko

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány se nacházejí v rodinném domě v klidné části obce Benecka cca 400m od centra. Každý apartmán má svoji vybavenou obývací kuchyňku, 1‑2 ložnice, sprchu a WC. K dispozici je samoobslužný bar ve společenské místnosti. U domu je zahrada na které je bazén 3 x 7,5m, lehátka a venkovní grill s terasou.

Pro hosty je připraveno zázemí s možností dokonalé relaxace. Můžete vyzkoušet saunu, perličkovou vodní masáž, ale také služby maséra. Masáže relaxační, medové, čokoládové, ale i baňkové (BAGUAN) vám jsou k dispozici přímo v Apartmánech. Přijedete-li s kolama i ty Vám zaparkujeme.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI