Apartmány Claus Benecko

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány se nacházejí v rodinném domě v klidné části obce Benecka cca 400m od centra. Každý apartmán má svoji vybavenou obývací kuchyňku, 1‑2 ložnice, sprchu a WC. K dispozici je samoobslužný bar ve společenské místnosti. U domu je zahrada na které je bazén 3 x 7,5m, lehátka a venkovní grill s terasou.

Pro hosty je připraveno zázemí s možností dokonalé relaxace. Můžete vyzkoušet saunu, perličkovou vodní masáž, ale také služby maséra. Masáže relaxační, medové, čokoládové, ale i baňkové (BAGUAN) vám jsou k dispozici přímo v Apartmánech. Přijedete-li s kolama i ty Vám zaparkujeme.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI