Apartmány Maria

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme k pronajmutí nově zrekonstruované apartmány v blízkosti lyžařských vleků. Každý apartmán je bytová jednotka pod uzavřením. Vybavenost: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC, jídelna s kabelovou televizí, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, překapávač, varná konvice. Ložnice s válendami. Apartmány jsou 45 – 70 m2. Kapacita jednotlivých apartmánů je 4 – 6 osob. Dále jeden dvojapartmá s kapacitou až 9 osob, kde jsou dvě ložnice a ke každé je vlastní sociální zařízení. Společný je kuchyňský kout a jídelna. Ke každému apartmánu je v suterénu uzamykatelný sklep na lyže, kola apod. V suterénu je dále společenská místnost, kterou lze použít jako sušárnu. Objekt má vlastní parkoviště.
    
Nejbližší půjčovna lyží, lyžařská škola, obchodní centrum je cca 100 m, sjezdovka 150 m. V létě: bazén na vlastní zahradě, altán, venkovní gril, stolní tenis. Provoz je celoroční, možnost pronajmutí i na celý rok nebo sezónu

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI