Apatmán Bod zlomu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v apartmánu ve vile na území přírodního parku Ještěd. Objekt se nachází mezi obcemi Kryštofovo údolí a Křižany na klidném místě s krásným výhledem na Jizerské hory, Lužické hory a České středohoří.

Ubytovací možnosti:
Mezonetový apartmán je umístěn v podkroví objektu. Tvoří ho obývací pokoj s ložnicí v mezonetovém patře, pokoj, koupelna a kuchyňský kout. Kapacita apartmánu je 4 lůžka + 4 kvalitní přistýlky + dětská postýlka.

Vybavení apartmánu:
Kompletně vybavená kuchyně, lednice, mikrovlnná trouba, varná deska.
V suterénu objektu je k dispozici stolní tenis a posilovna.
K domu patří velká zahrada. Možnost venkovního posezení, grilování.
Objekt je v přímém sousedství lesa na rozhraní turistických tras. Místo je ideálním východiskem pro pěší a cyklistické výlety do Lužických hor, Jizerských hor, na Ještědský hřbet a do Českého středohoří.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI