Apatmán Bod zlomu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v apartmánu ve vile na území přírodního parku Ještěd. Objekt se nachází mezi obcemi Kryštofovo údolí a Křižany na klidném místě s krásným výhledem na Jizerské hory, Lužické hory a České středohoří.

Ubytovací možnosti:
Mezonetový apartmán je umístěn v podkroví objektu. Tvoří ho obývací pokoj s ložnicí v mezonetovém patře, pokoj, koupelna a kuchyňský kout. Kapacita apartmánu je 4 lůžka + 4 kvalitní přistýlky + dětská postýlka.

Vybavení apartmánu:
Kompletně vybavená kuchyně, lednice, mikrovlnná trouba, varná deska.
V suterénu objektu je k dispozici stolní tenis a posilovna.
K domu patří velká zahrada. Možnost venkovního posezení, grilování.
Objekt je v přímém sousedství lesa na rozhraní turistických tras. Místo je ideálním východiskem pro pěší a cyklistické výlety do Lužických hor, Jizerských hor, na Ještědský hřbet a do Českého středohoří.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI