Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Hamr na Jezeře

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Autokemp Hamr na Jezeře

Lesní Autokemp Hamr na Jezeře se nachází poblíž Hamerského jezera (56 ha) v krásném klidném prostředí borového lesa. Sociální zařízení s teplou vodou v místě je samozřejmostí za podpory nejmodernější technologie. Hamr na Jezeře vám poskytuje ideální klidnou rodinnou dovolenou s možností cykloturistiky a turistiky po značených trasách, rybaření po zakoupení povolenky v místě přímo v Hamerském jezeře, horolezectví v Děvínském revíru (Dewiner revier), nekonečné možnosti fotografování panenské přírody s nekonečnými zážitky a samozřejmě lodičkování na vlnách Hamerského jezera. Využití sportovišť a hřiště pro všechny aktivity malých i velkých návštěvníků kempu zcela zdarma pro všechny naše ubytované hosty s občerstvením u kiosku a příjemnou obsluhou v místě a dále zde naleznete i stánek Pekárny Šumava.

 

Nabízíme Ideální koupání přímo v průzračném Hamerském jezeře, vzdáleném od kempu necelých 100 metrů, které se vyznačuje čistou a průzračnou vodou s udržovanou prosluněnou písečnou pláží dlouhou téměř 300 metrů. Čistá voda v jezeře je udržována přirozeně, zcela bez přítomnosti jakékoliv chemie, pouze díky přírodním nedalekým prameništím s přirozenou regulací přítoku a odtokových poměrů nevykazuje v letních měsících přítomnost tolik obávaných sinic.
U nás v Hamru vám po celé léto nabízíme klid a čisté prostředí pro každého, kdo chce mezi kopci s romantickými pískovcovými skalami a útvary, uporstřed nedotčených hlubokých lesů a na břehu našeho jezera zapomenout na všechny starosti a užít si u nás „DOVOLENOU S ANDĚLEM“  tak, jako si ji u nás užil pan Jaroslav Marvan v 50-tých letech ve stejnojmenném filmu na naší pláži v blízkosti tehdejšího hotelu Jezerka.

V okolí našeho kempu je možnost navštívit volně přístupné kulturní a přírodní památky, které se nacházejí do 5km od středu kempu.

 

Tipy na další autokempy v oblasti Kokořínsko

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Petra Hauslerová
Petra Hauslerová 19. Září 2023 - 11:51
Počet hlasů: 44
Kemp je na pěkném místě,sprchy i WC čisté,přístup k rekreantům přívětivý,stánek s občerstvením měl velký výběr celodenně..hodnotím jedině kladně
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)
Obrázek uživatele Sten
Sten (nepřihlášený) 11. Červenec 2018 - 21:48
Počet hlasů: 564
Kemp je v celku dobrý vybavení i obsluha jsou v pohodě. Vše ničí stánek kde pod 30min stání nedostanete nic. To vše ještě korunuje vedoucí který rozdal kamarádům " místním " rádoby kartičky VIP . Předbíhají vás vesele a ještě se smějí. Podnět pro živnostenský úřad .
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 2

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI