Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Autokemp Liberec

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp a kemp Liberec leží 2 km od centra Liberce na tichém místě obklopeném zelení. Má zahradu s terasou a venkovním grilem, venkovní bazén pro děti, dětské hřiště a tenisové kurty. V místní restauraci se podávají jídla české kuchyně.

Dřevěné chaty mají terasu, kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Hosté ubytovaní v těchto jednoduše zařízených pokojích mají k dispozici společnou koupelnu. Všechny jednotky jsou zařízené dřevěným nábytkem.

Liberecká ZOO a botanická zahrada se nachází 3,5 km od ubytování. Liberecký aquapark Babylon je vzdálený 4 km. Lyžařský areál Ještěd se rozkládá 10 km od kempu. Autokemp Liberec je vzdálený 12 km od vesnice Kryštofovo Údolí, kde můžete obdivovat známé astronomické hodiny a keramické dílny.
 

 

Typy ubytování

 • Bungalovy
 • Chatky
 • karavanová místa (i pro obytná auta)
 • Stanování (vlastní stany)
 • Mobilheimy (mobilní domy)
 • Pokoje

Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Lenka Procházková Lenka
Lenka Procházko... 26. Červenec 2022 - 21:27
Počet hlasů: 87
Celkově klidný kemp, dostatek stromů pro stín v letních měsících, sociálky by mohly být lépe- častěji uklízené. Sprchy na automat a voda teče dostatečně dlouhou dobu. Voda se dá zastavit na pákový kohoutek - jen bych vytknula že chybějící dveře ke sprchám jsou dost nepraktické - každý musí jít svlečený k automatu právě k prázdným futrum bez dveří kam vidí každý příchozí jak na toaletu tak k umývarce... pak hledat kterou sprchu mu automat přidělí - takže když sebou máte malé děti a nesete pro ně i sebe věci na mytí i čisté oblečení tak s tím běháte sem a tam nazí. Uvítala jsem lavice po celé délce sprch. A co mi přijde hrozné plýtvání vodou... Špatně těsnící kohoutky, často protéká záchod, teplá voda teče až po dlouhé době a je spíše vlažná - v kuchyní a v umyvadlech. Kuchyňka vypadá slušně a čistě. Dokonce je základně vybavená. Jen ta maličká lednice je spíš výsměch než k použití pro stanové návštěvníky. Restaurace - dobré jídlo a slušný výběr. Jen stoly jsou tak vysoké že děti (3-5 let) ho mají po bradu - musíte požádat obsluhu o asi 4-5 podsedáků, aby se mohly najíst. Výbornou zábavu zajišťují místní papoušci. Co mi přišlo postavené na hlavu, tak když si chcete opéct buřty tak nabízejí pronajmutí altánu s ohništěm za 300,-! To by nás ty buřty vyšli pěkně draho. Případně si můžete pronajmout grily. Pokud vaše dítě by chtělo na nafukovací bublinu (trampolínu) tak i když máte zaplaceno ubytování tak zaplatíte i za toto. V areálu je k dispozici bazén. Byli jsme v kempu v době kdy panovaly třicítky a voda 21 stupňů Celsia. Denně v podvečerních hodinách do bazénu dávají desinfekce a bazén je zavřený. Takže kdo přijede do kempu v podvečer z výletů tak do bazénu už nesmí a ráno je voda ještě studenější... Jen otužilci se stihnou vykoupat ráno a nebo ti co v kempu zůstanou celý den. Byli jsme v kempu ve stanu.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI