Autokemp Sedmihorky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp nabízí ubytování v chatách, chatkách, mobilhomech, ve stanech, v karavenech nebo v týpí.

Součástí kempu je rybník s písčitou pláží vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, půjčovna kol a lodí. Celoroční provoz. Autocamp Sedmihorky je rozložen při úpatí hruboskalského skalního města v pomyslném srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj. Čistý a upravený čtyřhvězdičkový areál nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách. Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště, farma s domácími zvířaty a další.

 

K dispozici jsou dvě klubovny, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis, nejrůznější potřeby od sportovních přes tábornické až po stepařské boty. Kromě standardních služeb je možno využít i pestrou nabídku volnočasových aktivit, které se zaměřují především na rodiny s dětmi. Při vytváření programů pro školy spolupracujeme s Ekocentrem Sedmihorky. Dovolená, na kterou děti rády vezmou své rodiče. V kempu jsou ideálné podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé nabízíme mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití.

 

V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství atraktivních přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst, vyhaslých sopek, hlubokých romantických údolí, rybníků, lesů a luk. Většinu území tvoří prastaré mořské usazeniny, které čas vymodeloval do seskupení pískovcových skal – tzv. skalních měst. Těch je na území CHKO Český ráj celkem 15. Pro své mimořádné přírodovědné hodnoty byla oblast Českého ráje v roce 2005 vyhlášena evropským geoparkem UNESCO.

 

Další kempy v oblasti Český Ráj naleznete zde

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
4 + 9 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele aleva
aleva 19. Březen 2015 - 11:57
Počet hlasů: 950
Byli jsme tam loni o prázdninách. Ubytovali jsme se v jejich rodinném stanu a nemělo to chybu. Oba kluci 7 a 5 let byly nadšení, po celém kempu jsou rozmístěny malé skály, na které mohli lézt,animační program pro děti byl úžasný. příjemné koupání a dobrá restaurace v mezích.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)
Obrázek uživatele Petr Absolon
Petr Absolon (nepřihlášený) 28. Červenec 2013 - 15:23
Počet hlasů: 1074
Žádám o sdělení možnosti ubytování na 2 noci v chatce pro 2 dospělé a 1 dítě v období od 13.-16.8.2013. Za ceník,možnost polopenze a dalších nabídek dopředu děkuji.
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele l. kalkusova
l. kalkusova (nepřihlášený) 29. Červenec 2013 - 8:44
Počet hlasů: 1171
Dobrý den, o prázdninách máme v chatách turnusy sobota - sobota. Mimo turnusy můžete přijet kdykoliv bez předchozí rezervace. S pozdravem Lenka Kalkusová
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště, farma s domácími zvířaty a další. K dispozici jsou dvě klubovny, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis, nejrůznější potřeby od sportovních přes tábornické až po stepařské boty. Kromě standardních služeb je možno využít i pestrou nabídku volnočasových aktivit, které se zaměřují především na rodiny s dětmi. Při vytváření programů pro školy spolupracujeme s Ekocentrem Sedmihorky.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI