Bouda na Waldheimu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Na jaře roku 2000 objekt zakoupil Jaroslav Weiner s rodinou.Vzhledem k velice špatném technickém stavu budovy se rozhodl pro zásadní rekonstrukci. Po této rekonstrukci vznikl nový vstup do budovy a dva nové pokoje (s kompletním zařízením) v prvním patře, přistavěním severozápadní části vzniklo nové technické zázemí. Také úplně nové koupelny a toalety v přízemí dle požadavků EU. Zásadní změnou prošla také kuchyně také dle norem EU. Instalace moderní čističky odpadních vod. Nové dřevěné obložení dostala také jídelna a některé pokoje a chodby. Vše čisté jasné a svěží.

V penzionu se nachází recepční pult, společenská místnost s barem, TV a satelitem,videem, DVD přehrávačem, v zimním období stojan na úschovu lyží.

Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií: "standart" a "apartmán".

Pokud hledáte klid, pohodu, rodinou atmosféru nebo nerušený pobyt v lůně přírody se zurčícím potokem přímo pod "okny" jsme tu právě pro Vás.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI