Bouda na Waldheimu

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Na jaře roku 2000 objekt zakoupil Jaroslav Weiner s rodinou.Vzhledem k velice špatném technickém stavu budovy se rozhodl pro zásadní rekonstrukci. Po této rekonstrukci vznikl nový vstup do budovy a dva nové pokoje (s kompletním zařízením) v prvním patře, přistavěním severozápadní části vzniklo nové technické zázemí. Také úplně nové koupelny a toalety v přízemí dle požadavků EU. Zásadní změnou prošla také kuchyně také dle norem EU. Instalace moderní čističky odpadních vod. Nové dřevěné obložení dostala také jídelna a některé pokoje a chodby. Vše čisté jasné a svěží.

V penzionu se nachází recepční pult, společenská místnost s barem, TV a satelitem,videem, DVD přehrávačem, v zimním období stojan na úschovu lyží.

Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií: "standart" a "apartmán".

Pokud hledáte klid, pohodu, rodinou atmosféru nebo nerušený pobyt v lůně přírody se zurčícím potokem přímo pod "okny" jsme tu právě pro Vás.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI