Chalupa - Apartmány Malá Skála

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

APARTMÁNY I.

- apartmán "S" (2 – 6 osob)

Přízemí – předsíň s WC, obytná místnost, kuchyňský kout, jídelní kout, sedací souprava, televize, akum. a krbová kamna, vstup na zahradu.

Patro – 3 x ložnice (3x2 lůžka), prostorná koupelna s WC. Okna jsou orientovaná na dominantu obce Malá Skála – Suché skály.

- apartmán "P" (2 – 6 osob)

Popis totožný s apartmánem "S", pouze okna jsou orientovaná na skalní útvar Pantheon.

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada (cca 1.600 m2), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená, určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená, možnost venkovního posezení, pískovcový gril a dětské pískoviště.

exterier chaty mala skalainterier penzionu

Dům se dvěma apartmány - Malá Skála

Dva samostatné apartmány A a B na Malé Skále, s možností využití i jako jeden objekt pro 10 osob.

Apartmán A (2 – 5 osob)

Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), koupelna s WC.

Apartmán B (2 – 5 osob)

Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), vchod na balkón, koupelna s WC.

Domek - chalupa pro 2–6 osob

Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem ( lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí ), kachlová kamna, akumnulační kamna, televize, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice – 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost úschovy kol. Parkování přímo u domu.

Malá Skála je ideální místo pro pěší a cyklo turistiku, je zde široké sportovní využití: venkovní antukové tenisové a volejbalové kurty i nová víceúčelová sportovní hala. Žlutá plovárna (vzdálenost 100m od ubytování) zajišťuje lanové centrum, rafting, horolezectví, půjčovna kol a lodí. V zimě lyžování vzdálené 10 – 40km (více popis okolí).

Malá Skála leží 8 km od Turnova směrem na Harrachov (silnice E65). Vzdálenost z Prahy cca 90km. Nabízené ubytovací objekty se nacházejí nedaleko řeky Jizery v klidné a málo frekventované části obce.

Galerie
Ceník

Cena: 300-500,-Kč/os/noc (podle počtu ubytovaných osob, vybraného objektu a sezóny)

Letní sezóna  - pouze týdenní pobyty SO-SO.

Rekreační poplatek 20,-Kč/os/noc

Kontakt

Mobil: +420 483 392 196, +420 777 31 20 31

Adresa: Malá Skála 34, 468 22 Železný Brod

www: www.ubytovani-tunka.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
2 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Okolí

V Malé Skále je k dispozici vlak, autobus, pošta, restaurace, bowling. V nedalekém Železném Brodě a Turnově jsou k dispozici další služby jako banka, bankomat, fitness, taxi… Sportovní vyžití – v létě je možnost využít tenisové a volejbalové kurty ( vzdálené cca 200m ), koupání v řece Jizeře 150m, městské koupaliště v Ž.Brodě 7 km, plavecký bazén s tobogány v Jablonci N./N. 15 km, v Liberci 20km. Zájemci mohou využít služeb Žluté plovárny, která nabízí – půjčování kol a sport.náčiní, provozuje lanové centum, zajišťuje rafting i možnost slézání blízských skalních masivů pod odborným dohledem.

fotka Suché skály, Pantheon, Malé Skályfotka okolí Malé Skályfotka Pantheon, Malá Skála

Okolí Malé Skály je ideální jak pro pěší turistiku ( zříceniny – Vranov, Frýdčtejn, Potštejn, Zbiroh, skalní města – Chléviště, Drábovna, Klokočské skály, Suché skály atd. ), tak i pro cykloturistiku – cyklobusy. Za nepříznivého počasí možnost pronájmu víceúčelové haly přímo v Malé Skále. V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků – Turnov 10km (umělé zasněžování), Kozákov, Zásada 15km, Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Harrachov 40km.

fotka okolí Malé Skály - tenisové kurtyfotka okolí Malé Skály - tenisové kurtyfotka okolí Malé Skály - tenisové kurty

Kulturní vyžití – přímo v Malé Skále je kino Androvna, stálá expozice obrazů J.Jíry v galerii Boučkův statek a v letních měsících jsou zde časté vernisáže různých umělců. V nedalekém Jablonci n/N. jsou divadlo, kina, klub Na rampě, kde je bohatá nabídka hudebních, cestopisných a jiných programů. V Liberci je možné navštívit Babylon – centrum zábavy pro děti, ZOO, či botanickou zahradu. Za návštěvu stojí i zámek Sychrov, Hrubá Skála, hrad Kost, Valdstejn, Trosky.

fotka okolí Malé Skály - Pantheonfotka okolí Malé Skály - vyhlídkafotka okolí Malé Skály - Pantheonfotka okolí Malé Skály- Pantheonfotka okolí Malé Skály - zřícenina hradu Frýdštejnfotka okolí Malé Skály - výhled z věže Frýdštejnafotka okolí Malé Skály - Zbirohyfotka okolí Malé Skály - pohled na Pantheon

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Pavel Hrníčko
Pavel Hrníčko (nepřihlášený) 20. Červen 2013 - 19:22
Počet hlasů: 1104
Dobrý den, mám prosím dotaz na termín od 5.7.2013 do 10.7.2013 máte -li volné místo pro 5 -ti člennou rodinu (dva dospělí, 2*7let a 1*11let). Kolik by stálo ubytování? Děkuji za odpověď. S pozdravem Pavel Hrníčko.
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0