Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa Hluboký potok

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hluboký potok - Ubytování v Jizerských horách

Pronájem je možný ve 2-4 lůžkových pokojích. Chalupa má celkem 5 pokojů. Maximální kapacita chalupy je 19 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zažízení a televizor, hostům je k dispozici Wi-fi. Hostům je k dispozici kuchyňský kout se společenskou místností. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, ele. sporákem, lednicí, mikrovlnkou, konvicí atd. Parkování je zdarma u chalupy.

V zimě je příjezdová cesta i parkoviště udržované. Na zahradě je možné využít venkovní posezení s grilem a ohništěm. Pro děti je zde houpačka s prolézačkou a trampolína.

Hluboký potok je umístěn v horní části Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Leží nedaleko hlavní silnice Tanvald-Harrachov, nicméně zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí Hlubokého potoka.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Výlety, atrakce, zábava

Desná je ideálním východiskem pro zimní sportovní vyžití i letní turistiku. V zimě je v blízkosti v provozu řada lyžařských vleků.

Černá říčka je vzdálena cca 2km autem, je zde možnost využít večerního lyžování a rovněž lyžařské školičky. Tanvaldský špičák leží ve vzdálenosti 5km, je zde sedačková lanovka, výběr z pěti sjezdovek a pro děti lyžařská školička. Dále je v blízkosti lyžařské středisko v Příchovicích U Čápa (6km) , ve vzdálenosti 10 km Harrachov, Rejdíce – snowboard dráha (7 km), Rokytnice nad Jizerou (20km), Ještěd v Liberci (26km).

Na běžky se můžete vydat na hřebeny Jizerských hor, kde jsou připraveny kilometry upravených tratí jizerské lyžařské magistrály na české i polské straně hor v okolí Jakuszyc a Orle.

 

V letních měsících je možno využít množství cyklotras vedoucích přes přehradu Souš a Protrženou přehradu na hlavní hřeben Jizerských hor s osadou Jizerka (10km). Regionální cyklostezka Járy Cimrmana spojující Jizerské hory s jejich polskou částí, vede rovněž v nedaleké vzdálenosti od penzionu. Možnost celoročního koupání je v Centru Babylon v Liberci a v bazénu v Jablonci nad Nisou.

V Jizerských horách jsou ideální podmínky pro houbaření a sběr borůvek . Při výletech po okolí stojí za navštěvu vodopády na Černé Desné a také také velké množství rozhleden jako Štěpánka, Černá Studnice, Bramberk, Slovanka a Smrk.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI