Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa Krásná - Pěnčín

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Krásná - celoroční ubytování Jizerské hory

Ahoj, vítejte na chalupě v obci Krásná. Je tu  krásný klid, krásný výhled na Krkonoše. Chcete - li vidět ještě víc, vyjdete od chalupy na sever k rozhledně Černá studnice. Budete nadšeni výhledem na Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj, Lužické hory s Ještědem. Z kopce na východ dojdete do obce Pěnčín - kozí farmy, kde nejen vyrábějí a prodávají kozí sýr, ale také chovají mnoho zajímavých domácích zvířátek. Je zde také ukázka výroby a prodej korálků. V blízkosti chalupy je několik možností koupání  (koupaliště, přehrada v Jablonci nad Nisou), dětské hřiště a mnoho turistických cest za krásami přírody a historie. Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování  až pro 7 osob.

 

Popis chalupy

  • Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování  až pro 7 osob.
  • Chalupa je po celkové rekonstrukci. Má 2 ložnice, v kterých jsou 3 a 4 lůžka,  pracovnua s rozkládacím gaučem, společný pokoj s jídelním koutem a sedací  soupravou , TV a WiFi. Plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a dvě samostatné WC.
  • Terasa se zastřešeným posezením, grilem
  • Pro děti pískoviště, nedaleko dětské hřiště a koupaliště

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Okolí chalupy

Směrem na jih dojdete k místnímu rodákovi doktoru Kittelovi, který v obci postavil zajímavou roubenou stavbu "Burk", kostel, faru s morovým sloupem. Nově je zde vybudované  muzeum, kde se o něm vše dozvíte a bilinková zahrádka.

Z kopce na východ dojdete do obce Pěnčín - kozí farmy, kde nejen vyrábějí a prodávají kozí sýr, ale také chovají mnoho zajímavých domácích zvířátek . Je zde také ukázka výroby a prodej korálků. Jezdí odtud výletní vláček na rozhlednu Černá studnice. Po cestě se dozvíte o zdejší sklářské historii. Je zde restaurace s příjemným venkovním posezením a pár kroků odtud je obchod s potravinami.

V blízkosti chalupy je několik možností koupání  (koupaliště,přehrada v Jablonci nN.), dětské hřiště a mnoho turistických cest za krásami přírody a historie.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI