Chalupa Lucie

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Levné ubytování Jizerské hory, 6 pokojů, 20 lůžek. Naprosté soukromí, ubytování bez majitele, vlastní vaření. Prostorná společenská mísnost se SAT-TV a přehrávačem DVD. Splní vám požadavek na společné posezení a soukromí 15 - 20 osob. K dispozici kuchyň a samostatná jídelna. Vstupní hala se skřínkami na obuv. Hala umožňuje i uschování dětských kočárků. Vytápění chalupy je ústředním topením z automatického plynového kotle, který se stará též o ohřev zásobníku teplé vody. U chalupy je stodola s uzamykatelnou garáží pro Vaše kola, osvětlené parkoviště pro 7-8 vozidel. Stodola spolu s chalupou vytváří soukromé zákoutí pro letní venkovní posezení. K dispozici máte velkou oplocenou zatravněnou zahradu, dětské pískoviště a přírodní ohniště. V létě venkovní dětský bazén s filtrací, průměr 3m, výška hladiny 70 cm. Vaše děti si užijí radost a pohodu s Vámi máme pro ně hračky i hry.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI