Chalupa Na Malinovce

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupy se nachází přímo na okraji lyžařské sjezdovky Malinovka - z oken velkého apartmánu je výhled přímo na dětskou sjezdovku s vlekem a lyžařskou školou. Je naprosto ideální pro milovníky sjezdového lyžování a zejména ji ocení rodiny s malými dětmi. Prostě přímo přede dveřmi nazujete lyže a jste na sjezdovce. Žádné chození a nošení lyží a dětí na sjezdovku. Chalupa je rozdělena na dvě zcela samostatné části, které se pronajímají samostatně. Mají samostatný vchod i zázemí. Velký apartmán nabízí ubytování pro 7 až 10 osob, určený a vhodný pro dvě rodiny, se společnou kuchyňkou a společenskou místností. Apartmán má vlastní vchod z terasy, k dispozici je mimo níže uvedeného i zamykatelný sklep pro uskladnění kol a lyží, venkovní posezení s ohništěm, dětská prolézačka, pískoviště. Okna Velkého apartmánu jsou přímo na dětskou sjezdovku Malinovka, což je výborné hlavně pro rodiny z dětmi. V létě se stane ze sjezdovky pro změnu velká louka. Malý apartmán nabízí ubytování pro 4 až 6 osob s výhledem na údolí s obcí Bedřichov. Apartmán má vlastní vchod z terasy, k dispozici je mimo níže uvedeného i zamykatelný sklep pro uskladnění kol a lyží, venkovní posezení s ohništěm, dětská prolézačka, pískoviště.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI