Chalupa Nad studánkou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chalupa se nachází na Jindřichově, což je taková malá obec, kterou vede jedna silnice do horského střediska Severák a v její horní části je sem tam chalupa nebo roubenka. Všude okolo lesy a louky, takže klid a pohoda. K Jablonecké přehradě to je lesem dvacet minut pěšky a na Severák, k nejbližšímu lyžařskému středisku asi dvacet minut na kole. Na půdě jsme udělali čtyři velké prostorné ložnice a koupelnu, takže můžeme v klidu ubytovat 8 - 12 hostů a ještě jedna koupelna s WC je dole, aby jste se netlačili. Pro zpestření zábavy tu máme hernu s kulečníkem s dírami i bez, šipky a stolní hry, takže se tu nikdo nenudí. Kuchyň je v chalupářském stylu, ale lednička, sporák (sklokeram), myčka i mikrovlnka tu nechybí (zase to pohodlí no..). Abyste si nemuseli nic vozit, tak tu jsou i příbory, hrnce, otvíráky no prostě vše, co nemá v kuchyni chybět.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI